Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandoan rosszul vagyok és...

Állandoan rosszul vagyok és már totálisan kikeszit mit csináljak? 15/l

Figyelt kérdés
Állandoan hányingerem van,fáj a hasam, a hátam, mostanaban a fejem is nagyon sokat.. Teljesen kivizsgáltak, és találtak néhány problémát de ezek orvosolva lettek.. Szóval most mindenki azt mondja hogy, a stressztől van. Igaz, hogy elég stresszes az életem, de mindig azt mondtam hogy nem pszichés, de ezek szerint meg is.. Tudnátok ötleteket adni mit csináljak mert már nagyon kivagyok tönkre tesz mindent😭😭

2018. febr. 9. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Simán lehet valakinek stresszes az élete 15 évesen is. Én ennyi idősen egy helyi cégnél dolgoztam, ahol különböző gyártósorokhoz készítettünk gépeket. Mikor a 1,5 milliós eszközöket csak 1-1 kábel tartotta szerelés közben akkor nekem is volt vagy 200-as pulzusom, mert ha az onnan leesik akkor még 3 év múlva is azért dolgoztam volna hogy megtérítsem a kárt. És naponta vagy 15-20 ilyen gép ment át a kezeink között. Nem is bírtam idegileg a munkát, 2 hét után át is rakattam magam másik részleghez. A kérdező is ilyesmi helyzetben lehet szerintem.

Egy jó megoldást találtam erre: meg kell szüntetni a stresszt kiváltó okot. Elnyomása nem igazán vezet semmi jóhoz.

2018. febr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán ha irnál arrol, hogy milyen stresszek értek 15/l-ként?
2018. febr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendszeres sport, friss levegő, beszélgető partner (pár vagy barátnő), hobbi, család, gyerekek,
2018. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!