Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvasi problémák; macskagyökér...

Alvasi problémák; macskagyökér kapszula, nyugtato tea es altato szedese mellett.2,5 orat aludtam. Hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Miota fogyiba kezdtem (2010 osze) utana jelentek meg az alvasi problemaim.


Eros fogyokura 2011 nyaraig tartott.


2012 februarban keszultem ezerrel az erettsegire es idegileg nem birtam: kb 2 orat aludtam 1 nap, folyton a suliba aludtam, orakon; tesizni se birtam ( a tanarno megerto es lazavolt; tesiorak idejen tudtam az alaksorban aludni napkozben vagy lyukasban edesapam az egeszsegugyben dolgozik. Szerzett nekem altatot, dormicumot (7,5 mg).



Teljesen jo volt, utana siman tudtam aludni! Fél szemet vettem be.


Aztan erositeni kellett, 1 szemet kezdtem szedni.

Egyetemre mentem, 15 mgosra lett ravaltva.


Kesobb ez semvolt eleg: elkezdtem citromfu / kamilla teat is hasznalni a dormi melle.


Most jelenleg itt tartok:

Minden este csinalok kb 10-15 gramm macskagyokerbol ( egy kis zacsko fele) teat + ahhoz citromfu komlo golgota kevereket

hasznalok

A macskagyokeret felfozom. A keverek 1 oran at all. (5-10 perc a javasolt ido a net szerint)


Ehhez beveszek kb ket db valeriana relax kalszulat. (Macskagyoker kapszul)


+ 1 db 15 mgos dormicumot



Es ma 3 orat aludtam!!

Van hogy ejjeli melozok meg hogy este 9kor iszok koffeint de csak a melo miatt (ejjeli hostessmunka v kocsmai munkam miatt) gyakran melozom ejszaka.


De hogy lehet ez??? Ennyi nyugtato fos mellett hogy lehet ennyit aludni?


Ma 3.55 korul fekudtem le, megebredtem 7.08 korul.

Mit tegyek? Sportolok heti 3x, futas. Friss levegon vagyok sokat. Szeretek setalni ( sot itthon ulni is) este kb fel ora seta friss levegon ( ha mast nem , akkor hazafele jovet a melobol ) megvan.


Mit tegyek?

24/l


2018. febr. 10. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is rossz alvó vagyok, de azért a 4 óra megvan. Próbálkoztam mindenféle gyógyteával, de nem sokat használ.


Ha jól látom, a levendulát nem próbáltad! Arra is mondják, hogy nagyon jó nyugtató és ha ilyesmit fogyasztok, az mindig benne van!

2018. febr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt a problémát magadnak kell a fejedben, és a lelkedben rendbe tenni. Először is, ne hagyd még abba a gyógyszert, mert elvonási tünetek jelentkezhetnek, idővel csökkentsd majd az adagot. Miért nem bírsz aludni? Szorongsz, vagy mindig jár valamin az agyad? Nekem is volt ilyen. Elkezdtem olvasni a Gyógyító Kód c. könyvet, és csinálom is a kódokat, amikor aznap nem jól alszok. Az elején nem hittem, hogy használnak, de tényleg segítettek. A sejtjeid emlékeznek rá, hogy éjszaka keveset alszol, erre vannak ráállva, és ezt a rossz emléket kell meggyógyítani ezzel a módszerrel.
2018. febr. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!