Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvás probléma néha?

Alvás probléma néha?

Figyelt kérdés

Mit tudok tenni ha neha nem tudok alufni mert az agyam magatol jar es mindig porog utana .. nem tudok rendesen kikapcsolodni es aludni..


Nem olyan gyakran de valamikor 2 orat is kepes vagyok forgolodni..

Vmi megoldas?



2018. febr. 15. 03:16
 1/1 anonim válasza:
Szia nekem is vannak ilyen gondjaim , sokszor az az oka hogy nem vagyok elég fáradt vagy vannak olyan dolgok amiket nem szeretnék átgondolni bánkodni rajtuk, de igazából az lehet az egésznek a kialakitoja hogy ezekkel a dolgokkal nem foglalkozok napközben és valamikor megszokhatad hogy északa foglalkoz ezekkel. Én minden esetre egy kis edzést esetleg relaxálást zenehalgatás tvzés az ágyból ezek amik ugy elterelhetik a gondolatokat. Ha meg az a baj hogy nem vagy fáradt csinálj inkább valamit ne akard fetrengéssel tölteni az idöd ha tudod hogy most ugy se tudnál elaludni semmi értelme még akkor se ha kényszerböl akarsz korábban elaludni.
2018. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!