Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Így menjek iskolába?

Így menjek iskolába?

Figyelt kérdés

Eddig csak a fejem fájt,viszont ma eléggé rámjött a wc-zhetnék.

Ilyen hasmenés-székrekedés szerű.Érzem hogy állandóan mennem kell,de nagyon nehezen megy.Iskola után majdnem 1 óráig ücsörögtem a mosdóban(igen figyeltem az időt :D)

A havim sem jött meg ebben a hónapban :/


Szerintetek így menjek iskolába vagy ilyennel felesleges orvoshoz menni ?

15L



2018. febr. 20. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
nem a mosdóban hanem a wcre kell ilyenkor ülni:D amúgy vegyél széntablettát be holnapra lehet semmi bajod nem lesz
2018. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha orvoshoz nem is mész, szerintem semmiképp ne menj iskolába. egy-két napot pihenj, ha meg mégsem múlik el a dolog, érdemes lehet megmutatni egy szakembernek. de akár fertőző betegség is lehet, ezért sem célszerű közösségbe menni... de amúgy 15 évesen miért nem beszéled ezt meg a szüleiddel?
2018. febr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1:Igazad van :D

#2:Azért mert apa nincs itthon.Elutazott és ilyenkor általában csak este hívom(7-8 körül), mert nem akarom zavarni.

2018. febr. 20. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Most hasmenésed van vagy székrekedésed? :D

Azért egy székrekedéssel nehogy ne menj iskolába napokig. :D

2018. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Először székrekedés volt, most meg már hasmenés :/ Állandóan szaladok a mosdóba, szóval ma maradok
2018. febr. 21. 05:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!