Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fülmosás házilag?

Fülmosás házilag?

Figyelt kérdés

Nagyon befugult a fülem, szinte semmit nsm hallok a jobb oldaliban, de rendelés csak 2 nap múlva lesz, nekem meg ma-holnap dolgom van és a fülemet is kéne használni.

Elég gyakran járok ezzel a problémával orvoshoz (mosatni). Szerintetek megpróbáljam házilag kimosni? Hogyan csináljam?


2018. febr. 25. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Farkasfecskendő, langyos víz, különben szédülni fogsz, tátsd ki a szád közben, hogy ne szakadjon be a dobhártyád (a fülkürt nyíljon meg).

Igazából nem bonyolult, de én nem merném:S

2018. febr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gublug ***** válasza:

Na mi vót?

Eredmény?

2020. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vettem egy nagy fecskendőt a gyógyszertárban, 200ml-eset és megkértem ismerősömet, hogy mossa ki. Langyos vízzel, határozottan belelőtt 2x, mint ahogy az orvos szokott és kijött. Azóta nyáron volt meg baj vele, de gyorsabb megoldás otthon megcsinálni, mint kivárni, hogy mikor rendelnek, illetve a hosszú sor is. Ha van valakinek tapasztalata a fülmosásban, akkor nem bonyolult dolog ez. :D
2020. jan. 15. 22:37
 4/4 B. Ádám I. válasza:

De ha beszakad a dobhártyád, akkor nagy gáz van.

Én semmiképp nem merném megcsinálni, főleg úgy, hogy egy orvos ne vizsgálná meg. Az én dokim (0670 260 1340) ki is szokott jönni házhoz Budapesten, úgy kb. 15 ezret kér el, de profin és gyorsan megszabadít a fülzsírtól és még kis sem kell mozdítanom a lábam :D

2020. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!