Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék, hogy ne izzadjon...

Mit tehetnék, hogy ne izzadjon az arcom?

Figyelt kérdés
A nagy hőségben könnyen kipirulok és megizzad az arcom.. Nagyon utálom, mit tehetnék ellene?
2010. jún. 8. 20:45
 1/6 anonim válasza:
Menj be egy gyógyszertárba, mond el mi a baj és kérj valami kenőcsöt rá. Biztos vannak már ilyen kenőcsök. Ha vénnyel adják, akkor meg logikusan menj el dokihoz és kérd, hogy írjon fel Neked.
2010. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon izzad az arcom.ém törölgetni szoktam,mást nem nagyon tudok vele mit kezdeni.ha bekenem bármiféle kenőccsel csak rosszabb.úgy még annyira se lélegezne a bőröm mint eddig...
2010. jún. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Töröld át naponta többször tonikkal.
2010. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
velem is ez van, de nemcsak akkor vörösödök amikor meleg van, hanem akkor is amikor dogát írunk.... én nem tudok ez ellen tenni... ilyen vagyok és kész, de sajna paradicsom- és cékla fejnek hívnak miatta:'(
2010. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

vannak ilyen arctisztitó tonikok. azok nagyon jók ilyenkor. vannak arctörlő kendők is meg babapopsitörlőkendők is.

mind tök jó. én a tonikot használom:)

a pirulás is zavar? púderezd be, de akkor naponta többször kell sminkelned meg tonikoznod:S :-/

2010. jún. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az izzadást nem jó megállítani, az egy kiválasztási folyamat. Próbáld meg zsályateával áttörölni (nem vicc, lábizzadásra is szokták ajánlani) hátha segít, az legalább természetes.
2010. jún. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!