Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnám megszeretni a húst?

Hogyan tudnám megszeretni a húst?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy kiskoromban mindenféle húst megettem. Jöhetett pacal, csülök, tepertő, kolbász, szalonna egyszóval minden. Most 14 évesen ott tartok, hogy csakis pulykamellet vagyok képes megenni. Egyszerűen undorodom a hústól. Emiatt viszont több betegség is kialakult nálam, ezért lenne jó, ha ismétmeg tudnám enni. Tudtok valami tippeket, hogyan szokhatnék rá ismét?

2018. márc. 1. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
csak egy betegséget mondj hogy mi is alakulhat ki nálad? ha pulykamellet eszel az tökéletesen elég, semmi szükség a többire
2018. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ízletesen kell a húst elkészíteni. Egyél frissensült karalyszeletet, amit bekensz egy átnyomott gerezd fokhagymával, sóval, mustárral. Olajban süsd ki hirtelen. Egyél brassóit, vagy töltött csirkemellet. Bordói sült marhát. Nagyon sok finom étel van húsból, csak jól kell elkészíteni.
2018. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1# vérszegénység
2018. márc. 2. 01:34
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért kell erőltetni?


Szedjél vasat, aztán helló, én sem eszek húst vagy 4 éve, de semmi bajom nincsen.

2018. márc. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vérszegénységed meg nem attól van.
2018. márc. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Valamit nagyon rosszul csináltál, ha vérszegény lettél.

Elárulok egy titkot: mindenevők közül is jó páran vérszegények, ezért sokkal előrébb nem lennél vele.


Miket ettél egyáltalán?

2018. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az orvosom azt mondta mert nem eszek egyáltalán vörös húst jóval rásegített a helyzetemre. Szüleim is azt mondják a hús miatt. Egyébként nagyon válogatós a gyomrom, kevés ételt tudok megenni.
2018. márc. 2. 13:32
 8/12 anonim ***** válasza:

Tehát a vashiány okozta a vérszegénységet?

Ezt csak azért fura, mert a tk gabonák, magvak, hüvelyesek, bogyós gyümölcsök és gombák - valamelyik csak szimpatikus ezek közül- sok non-hem vasat tartalmaznak.


A háziorvosok nem a legmegbízhatóbbak ebben, táplálkozásról eleve alig tanulnak valamit. Egyszerűen nem ez a dolguk.

2018. márc. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pedig a vashiány miatt lettem vérszegény. A felsoroltak közül egyet sem eszem. Bár igaz ti jobban tudjátok. Én kérek elnézést. Még valaki aki belém akar kötni?
2018. márc. 3. 00:55
 10/12 anonim ***** válasza:

" A felsoroltak közül egyet sem eszem"


Akkor meg is oldódott a rejtély.

2018. márc. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!