Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám újra megszeretni...

Hogy tudnám újra megszeretni ezt az ételt?

Figyelt kérdés

(azt hiszem ez a legjobb kategória)


Régebben imádtam a nyulat.


Képes lettem volna minden nap azt enni, reggel-délben-este :D

Nagyszüleim tenyésztik a húsnyulakat, plusz az egyik legegészségesebb húsféle, szóval minden adott lenne.


A probléma a következő:


Akkoriban nagyon durva menstruációim voltak. Az első két nap görcsöltem mint állat, ételnek még a színét sem akartam látni, sőt, ne is említsék előttem.

(Amúgy nem is voltam éhes az első másfél napban, a szervezetem tudja hogy ez most nem hiányzik nekem)


Épp nagyszüleimnél voltam, és megint ilyen durva görcsöm volt. Ugyan mondtam mamámnak, hogy nem vagyok éhes és hagyjon a témával, de aztán mégis sikerült belémkönyörögnie egy kis rántott nyulat, mert azt nagyon szeretem. (jó szándékból, aggódott hogy nehogy éhenhaljak vagy valami :D)


Ki is hánytam.


Azóta nem is bírok ránézni a nyúlhúsra. Ha nagy nehezen ráveszem magam egy harapásra, akkor nagyon ízlik, de mégse érzek késztetést hogy megegyem, hanem pont fordítva. Mióta kihánytam, mentálisan rögzült bennem hogy az "rossz", hiába tudom hogy nem a hús hibája hogy kipakoltam, hanem csak a női gondjaim. Nagyon szeretnék nyulat enni (pontosabban nyulat akarni enni akarok, érted) de viszolygok a gondolatától is. Hogy tudnék "kigyógyulni" ebből az állapotból?

(anyumnál ugyanez van, a banánnal)


2016. nov. 18. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Én még kb. 5 éves koromban ettem gíroszt. Kihánytam. Utána soha többé nem kellett. Már a szagától is rosszul vagyok.

Szerintem menj el egy szakemberhez. Ő tuti tudja ilyenkor mit kell tenni.

2016. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!