Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen recept nélküli altató...

Milyen recept nélküli altató hatású gyógyszert ajánlotok?

Figyelt kérdés
Rémesen szarul alszom el de szó szerint. Holt fáradtan van hogy lefekszem és 2óra+ csak fekszem és semmi nem bírok egyszerűen elaludni. Nem olyanra gondoltam amit beveszek azt ott álva elalszom hanem olyan "töri órás" hatást elérni. (beülök 10percig nézik ki a fejemből aztán olyan álmos leszek h az hihetetlen aztán néha elalszom néha zombi módba végigülöm). Na szóval bocsi a hasonlatért de valami olyan kéne ami recept nélküli beveszem és olyan negyed órán belül rám jön az álom. 17f

2017. jan. 17. 23:51
 1/5 A kérdező kommentje:
ó és ha van ilyen akkor ébresztő hatásút is mert reggel egy 300 ml-s csésze kávé se segít rajtam. (de elsődleges az altató szóval ink azt írjatok)
2017. jan. 18. 00:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Valeriánát.
2017. jan. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha altató és ébresztő is kellene akkor itt komoly gondok lehetnek, menj el orvoshoz kivizsgálásra. Valeriana ami használhat, vagy próbálj nyugtató teát inni pl citromfű
2017. jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Recept nélkül gyógynövényes készítményeket tudsz vásárolni. Ezekben vagy egyfajta gyógynövény van több van kombinációban. Ezeknek a hatása nem rögtön alakul ki, pár napig vagy lehet, hogy 1 hétig is szedni kell őket, mire érezhető lesz a hatás. Sokszor lefekvés előtt 1 órával kell ezeket bevenni. A páromnak voltak ilyen gondjai, neki a Sedacur forte vált be, előtte Valerianas tablettákat is próbált.

Ha nem segít, akkor érdemes orvoshoz fordulni.

2017. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az előző vagyok újra. Ha pihentetően alszol, gondolom akkor reggel is sokkal könnyebben ébredsz fel. Én koffein tablettát szoktam szedni, de nem minden nap, csak ha nagyon rossz a helyzet. 100 mg koffein van benne, egy csésze erős kávé tartalmaz kb 50 mg-ot.

Szerintem nagyon sokan vannak így ezzel, hogy felkelés után órákig csak támolyognak. :)

Visszatérve még az első kérdésedre, eszembe jutott még, hogy melatonin tartalmú tabletták is vannak vény nélkül, kicsit drágábbak, de lehet, hogy megérné kipróbálnod.

2017. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!