Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A bedugult fület a mosáson...

A bedugult fület a mosáson kívül mivel tudják kitisztítani?

Figyelt kérdés
Az orvosokra gondoltam, nem házi praktikákra. Bedugult füllel elmentem orvoshoz, de nem sikerült neki kimosni a zsírdugót. Menjek vissza pár nap múlva. Oké, de mit tud még csinálni? Megműt? Trollok lapozzanak, köszönöm!

2018. márc. 8. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Trollvagyok félig hogy..

Nos! Adni kellett volna neki vmilyen zsíroldó cseppet, pl, nekem gombás és zsíros volt (kombinált) canesten cseppel kellett naponta többször kezelnem.

Ez fel lazította szépen.

Utána visszamentem és gyenge vakummal szívogatta ki a "trutyit" ez már így már tűrhető volt.


Előtte mikor még masszív volt nem bírt vele a vákuum, és nagyon fájt a kezelés, az asszisztens le is fogta a fejemet hogy ne rángassam, de abba hagyta a doki a vákuumozást mert látta nagyon fáj.

2018. márc. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez egy teljesen korrekt válasz volt. Nekem semmilyen cseppet nem adtak, csak erőltették a vákuumot, aztán abbahagyták és hazaküldtek.
2018. márc. 8. 08:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Paraffinolajat kapsz patikában, azt csöpögtetheted a füledbe, ez fellazítja a füldugót. Akkor biztos ki tudja szedni az orvos, de az is lehet, hogy kicsusszan otthon.
2018. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!