Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bedugult a fülem, de nem...

Bedugult a fülem, de nem segítenek az alap trükkök. (pl befogom az orrom, és fújok) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már három napja be van dugulva a bal fülem, és nemtudom miért. Voltunk a Balatonon, gondoltam rá hogy attól, de csak hazafele a kocsiban kezdődött, amikor aznap nem is voltam bent a vízbe. Nemtudom kapcsolódik-e, de régebben is zúgott mindig a fejem (vagy a fülem) főleg akkor lehetett észrevenni ha síri csend volt. Most viszont még jobban zúg, sőt a bedugult erősen sípol is megállás nélkül.

2017. aug. 2. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el fülészetre, ott kitisztítják. Ha meg még zúg is, akkor lehet, van vmi kis gebasz is, amit házi praktikákkal nem fogsz tudni helyre hozni. Apukámnak egyszer volt hasonló, kitisztították, kapott valami gyógyszert, és pár nap múlva megint minden a régi volt. Minél tovább halogatod, annál rosszab lesz, magától nem fog meggyógyulni.
2017. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

irány a fülészet!

a füldugulás és zúgás középfül-probléma jele.


amikor nekem egyik pillanatról a másikra "csak úgy" bedugult, 5-6 óra múlva már az ügyeletes doki szúrta is.

2017. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem volt ilyen, fülkürt hurut

majdnem biztos, ha volt mostanában légúti fertőzésed, általában szövődménye


Magne B6 szedése és Gerani havasi kövirózsa csepp alkalmazása javasolt

2017. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem volt légúti betegségem. Nagyon régóta.
2017. aug. 2. 12:44
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Akkor is fülkürt lesz

2017. aug. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, hasznos volt.
2017. aug. 2. 13:10
 7/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom otthon kezelni, semmi kedvem orvoshoz menni. Várok.
2017. aug. 2. 13:11
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, ennyit az orvosról.. Elmúlt :D
2017. aug. 25. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!