Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Okozhat ez a testtartás...

Okozhat ez a testtartás valamilyen keringési problémát?

Figyelt kérdés
Otthonról dolgozom laptop-ról, fekve. A laptop emiatt az utóbbi egy évben munka közben, és gyakran azon túl is, úgy volt megtámasztva a mellkasomon, hogy egy nem túl vastag párnán támaszkodott meg az alja, kb. pont a szívemnél, átlagosan kb. napi 6 órát. A laptop kb. 3 kiló. Az utóbbi időben észrevettem magamon pár olyan tünetet, ami nagy valószínűséggel kapcsolódik valamilyen vérkeringési problémához. Fáradékonyság, fejfájás, végtagzsibbadás. Ez a fajta rossz testhelyzet okozhatja? Már leszoktam róla, és talán a tünetek is javulnak, de azért kíváncsi lennék a véleményekre

2018. márc. 8. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb az a gond hogy egesz nap fekszel.
2018. márc. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bhaurora1 ***** válasza:

Testtartás sok mindent befolyásol, s a nem mozgás meg pláne!

SZÓVAL ezekre tudod is a jó válaszokat,állj fel többxr, sétálj,, tornáztasd meg magad, na és ne görnyedj. 10-20 év múlva lesz komoly látszata is annak... nemcsak egyéb fizikai-szervi-leki bajok.

2020. aug. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!