Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Testtartásra valamilyen pánt...

Testtartásra valamilyen pánt hasznos lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elegge faj mostanaban a geringem, meg a labaim is. Csinaltattam magamnak talpbetetet, es ennek ellenere is. Mar jo 2 honapja hordom. Jo amugy, de a gerincem es a labam meg mindig faj. A testtartasomat gondolnam a legnagyobb bajnak. Jok lehetnek ezek a testre rakhato gumis pántok? Vagy en mar a cosmodiscen is elgondolkodtam.

Valami otlet?



2017. márc. 3. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
edzeni kéne, de te hamarabb bénulsz le
2017. márc. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Figyelj a tartasodra,huzd ki magad.Eljarhatnal gerinctornara vagy beszelj egy gyogytornasszal,h mit lehetne csinalni.
2017. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kosmodisk csak egy bocifing. Hatásosabb egy jó csontkovács.
2017. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fa**om se edz. Nem is vonz hogy eljarjak terembe. Meg idom se lenne mert dolgozok. Meg vizsgaim lesznek. Nem erek ra hulyeskedni a terembe. Es azok a gumis pantok meg par alkalom csontkovacs?
2017. márc. 3. 09:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem erősíted az izmaidat, akkor akármilyen pántot és talpbetétet is alkalmazol, nem fog segíteni.
2017. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Cipő csere, s reumatológus... Ez egészséged mindenképp fontosabb, hisz kidobhatod a kukába a sikeres vizsgapapírt, ha összecsuklott a gerinced s nem tudsz felállni... egy kis mozgásra mindig legyen időd, kedves trágár szavakat használó kérdező... a gerinc torna bőven jó,túlsúly(nem kövér vagy, de gondolom a gyorskaják felé húzol, nincs időd gyümit pucolni s salátákat enni, s főzni, s gondolom sokat ülsz) esetén, s mozgás hiányában az izmaid gyengülnek, s a csontozat veszi át a terhelést, ami valljuk be nem erre lett kitalálva... utazás közben én pl, mikor nincs időm edzeni, akkor is utazás közben nyújtó gyakorlatokat végzek. ezek is erősítik a gerinctámasztó izmot... s csökken a fájdalom... 75 kg voltam gerinc problémákkal, 5-7 kg minusz is kellett orvosi utasítással... 26/nő
2017. ápr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!