Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alváshoz, pihenéshez derékpárn...

Alváshoz, pihenéshez derékpárnát ki tud ajánlani ami megfelelően megtámasztja a gerincet, derekat?

Figyelt kérdés

2018. márc. 20. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én 2 teniszlabdával alszom, egy keménnyel és egy puhával, mindig a megfelelőt teszem a gerincem mellé (ha megtalálom).
2018. márc. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Alváshoz nincs gerincpárna. Gyógytorna, mozgás kell a derekadra. Üléshez van derékpárna. Kérhetsz fizikoterápiát a reumán.
2018. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Teniszlabda, persze. Ti mozdulatlanul alszotok, vagy mi? Lehet akármilyen jó az az alátámasztás, ha a test nem a megfelelő helyzetben van rajta. Márpedig éjjel van az mindenfélében.
2018. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha már van egy jó matrac meg egy jó párna, az is sokat lendíthet a dolgon, gondolom én..
2018. márc. 21. 15:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon derékfájós voltam, de évekkel ezelőtt kaptam Wellpur memória habszivacsot (nem matracot, hanem csak a vékony, matracra tehetőt) és másnaptól mintha varázsütésre elmúlt volna. Mostmár csak akkor fáj, ha megfázik. Én erre esküszöm.
2018. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem! Be tudnád esetleg ide linkelni a terméket? Köszi!
2018. ápr. 30. 12:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy pont megfelelő keménységű ágy/matrac csodákat tesz. Ha túl puha az ágyad, átmenetileg jó lehet, ha kartonpapírt és/vagy polifómot teszel magad alá.
2019. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ!
2019. júl. 7. 10:10
 9/13 anonim ***** válasza:
Az is fontos, milyen a fejed alatt a párna. Én is a wellpurt ajanlom, az anatomiai parnat
2020. máj. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Novetex párnája van anyumnak, nem tudom az mennyire jó-e vagy sem. De kifejezetten ami megtámasztja a derekat olyat érdemes venni?
2020. máj. 10. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!