Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha már nem tudja a sejt...

Ha már nem tudja a sejt megfelelően felszívni a tápanyagot, a dokik mit adnak, milyen kezelés lehetséges? Azt hiszem, ez az inzulin rezisztencia, amikor a sejtek nem kapcsolódnak az inzulinhoz megfelelően.

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Laikus vagyok, de én úgy tudom, hogy az inzulin ahhoz kell, hogy a cukor be tudjon jutni a sejtbe, ahol aztán a mitokondriumban energiává alakul. Ha a sejtműködés nem megfelelő és nem jut be megfelelő mennyiségű oxigén, akkor a szervezet kevesebb inzulint termel, hogy ne legyen tökéletlen égés, ezáltal alkohol és CO.. Ilyenkor, ha elmegy valaki laborba, akkor azt látják, hogy megemelkedett a cukorszint a vérben és a koleszterinszint...Ha megkapja a gyógyszereket, akkor az eredeti (rossz) állapot áll vissza, tehát a sejtekben alkohol termelődik, amit a koleszterin a májba szállít és kb. úgy fogsz kinézni, mint egy alkoholista és majdnem biztosra mondható, hogy cukorbeteg is leszel. Az eredeti kérdésedre szerintem az a válasz, hogy az orvosok nem tudják megoldani!!! ( megoldás azért szerencsére van)
2018. febr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mi a megoldás?
2018. febr. 24. 14:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Megfelelő minőségű omega 3,6,9... Bár, ha 3-at és 6-ot beviszed, akkor a szervezet a 9-et előállítja. A jó zsírok beépülnek a sejtmembránba és segítik az oxigénellátását a sejteknek.
2018. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tehát az inzulin a cukor sejtbe beépüléséhez szükséges. És a vitaminoknak, ásványi anyagoknak, víznek nem kell

inzulin a beépüléshez? Vagy azok is csak inzulin jelenlétében és jó oxigén ellátottságnál szívódnak fel?

2018. febr. 25. 03:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Azoknak nincs szüksége inzulinra.
2018. febr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!