Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szédülés de más semmi? Valaki...

Szédülés de más semmi? Valaki légyszi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves nő vagyok, a panaszom kb 2 hónapja kezdődött és előre bocsi ha hosszú.. Tudni kell rólam, hogy sosem voltam az a beteges alkat. Kiskoromban volt egy olyan problémám, hogy nem szerettem sehova egyedül járni, egyszerűen úgy nem éreztem jól magam sokáig nekem az is kihívást jelentett hogy egyedül menjek el edzésre meg jöjjek haza. Aztán ezt valahogy "elnőttem". Idén télen kezdődött minden újra. Egyik napon utaztam haza egyedül busszal és nem tudom mi jött rám de nagyon rossz volt. Elkezdtem izgulni indokolatlanul, izzadt a kezem és hevesen vert a szívem, ez csak akkor múlt el mikor hazaértem. Annyira megijesztett az a dolog (ami egy nagyon kimerítő és rossz időszak után történt velem) hogy azóta valahogy mintha újra félnék ilyenektől. Természetesen egy idő után megembereltem magam és elmentem a házidokimhoz. Ezzel elküldött teljes vérképre és THS vizsgálatra is (pajzsmirigy) plusz vizelet tehát így kb minden. Mondanom se kell be voltam tojva mi van, erre minden eredményem messze tökéletes. Se cukor, se vérszegénység semmi, dicsérte orvosom. Értékeimet (vérnyomás+pulzus) említettem. 110/70 és 75-85 napközben pulzus amikre azt mondta, sima. Na igen, de a szédülésem/izgalom érzetem fennmaradt amit főleg akkor érzek ha megyek valahova+suliba és fogalmam sincs akkor ez mégis mi de zavar:D


Nekem szinte kivétel nélkül mindenki azt mondta stressz/szorongás. Bár nem tagadhatom, érettségi előtt állok, nagy a nyomás és az elmúlt egy évben történt körülöttem sok változás ami nem túl pozitív.. De az kiválthatna ilyen mértékű szédülést/panaszokat?

Magne B6-ot szedek+citromfű tea. Szerintetek ez mi? Fejfájás ill. egyéb panasz nincs. Menjek fül-orr gégészetre hátha az okoz szédülést? Vagy lehet attól mert rosszul látok picit távolra? (most megyek szemészetre) Mindenre gondolok már doki nem küldött tovább semmire, szintén idegességre gyanakszik. Huh köszi:D szép napot nektek!



2018. márc. 26. 16:27
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Nekem is cilinderes kell. Azt picit nehezebb is megszokni, de utána sokkal jobb. Várom majd a beszámolót!
2018. ápr. 18. 21:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!