Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez és mi okozhatja?

Mi lehet ez és mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Nem egyszer tapasztaltam már magamon, sőt néha túl sűrűn is, hogy egyszerűen nagyon rossz a közérzetem egyes szituációkban (buszon jegyvásárláskor, boltban sorban álláskor) olyannyira hogy szinte reszketek, megszólalni is alig tudok amikor kérném az adott terméket és/vagy buszjegyet.

Mi lehet ez, és hogyan küzdhetem le?

Köszönöm a segítséget előre is!



2018. ápr. 4. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

...és olyankor érthetetlenül motyogsz, vagy belegabalyodsz a saját szavaidba, mire az eladó furcsán néz rád és megkérdi:

- Elnézést, mit akar?

Mire te legszívesebben elbújnál a föld alá.

Ismerős helyzet... :)

2018. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen sajnos így van :/

Neked sincs ötleted, hogy mit lehetne tenni ilyen helyzetben?

2018. ápr. 5. 10:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, a kérdés az, hogy mennyi idős vagy? Serdülőkorban, de még 16-17 évesen is gyakori. Felnőttkorban már nem annyira. Főleg akkor, ha korábban nem volt ilyen gond, csak most kezdődött. Lehet szociális fóbia, agorafóbia, stb. Társasági emberekre nem jellemző, inkább azokra, akik magányosak és egyszerűen el vannak szokva attól, hogy beszél(get)ni kell másokkal. Magától aligha fog elmúlni, Xanax-szal, vagy valami hasonlóval szokták kezelni.
2018. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok.

Hát igen én nem vagyok az a fajta aki ''bulizni'' meg ilyen helyekre jár, csak a szűkebb baráti köröm van.

Úgy látszik ideje lenne változtatni ezen és kicsit nagyobb társasági életet élni, mert ez így nem a legjobb.

2018. ápr. 6. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!