Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mért izzadok ennyire de a...

Mért izzadok ennyire de a legrosszabb hogy iszonyat büdös? Mit tehetnék? Segítség

Figyelt kérdés

Kb 10-9 hónapja tökre izzadok és elég büdös...

Pl tesóm már rám szólt...

És én is érzem

De ez kb negyed órával a fürdés után :c

És érzem a suliban,otthon

Mit tehetnék


Egyébkén kb 1 éve tudtam meg hogy kiköltözünk németországba...

És kb ez az április a 9 hónap itt kint

12/L



2018. ápr. 8. 06:16
 1/5 anonim válasza:

Hát akkor ez neked természeti adottság!

Szerintem vegyél valami jó erős hónajdeót, vagy van hónajspay is

Szerintem az használni fog

Nekemis nyáron nagyon izzad a hónaljam es érzik is! Nekem is használ a hónajdeó

Remélem segíteni tudtam!

14L

2018. ápr. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En kivizsgaltatnam orvossal. Van akinek tulrermelodik nagyon a mirigye. Lehet ezen segiteni. Ha nem most akkor kicsit kesobb.


Mivel nekem is ez a problemam csak en 25 vagyok par modszer:

Eros stift ami nem eros szagu csak legyen 24 oras es ne gel hanem az a nivea ilyen feher szinu olyan az allaga mint a kretanak.

Torlokendok (kez vagy popsi) es amikor erzed kitorlod vele es kidobod + hintopor.

Etkezeseden valtoztass. Keruld a fuszeres kajakat, kolbaszok, zsiros eteleket, uditoket. Sok zoldseg es gyumolcs. Es testmozgas is segithet, futas-joga-stb. Amihez kedved van.

2018. ápr. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Más étkezés is oka, dúsabb ásványianyagbevitel, esetleg gyógyszerek, multivitamin fogyasztásakor is felléphet ilyen tünet, hormonváltozás. Én évekig nem izzadtam , aztán egy ideje már azzal küzdök mint a te problémád. Próbálom én is keresni hogy mi változott. Nálam a stressz váltja ki.
2018. ápr. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Stressz, környezetváltozás, és táplálkozás. Csináltass egy vérképet, ne reklámozott cuccot használj, inkább sima szódabikarbóna port kukoricakeményítővel keverve kb fele fele és hozzá kevés olvasztott kókuszolaj.
2018. ápr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Lehet az étrendem bele szól...

De a stress is lehet mert nem tudom a német nyelvet és annyira barátom sincs....

És félek hogy ennyire távolról elvesztem a barátaim....

És egy évet elvesztek...

Mert idén kéne 6.odikos legyek de csak jővőre leszek 6.odikos mert ebben az évben megkellett tanulnom a német nyelvet

És otthon volt egy kutyám(a legjobb a világon) :);)

És itt albérletben vagyunk és ezért elkellett ajándékozni:(

Szóval lehet a stress

2018. ápr. 8. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!