Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Azon gondolkodom hogy meg...

Azon gondolkodom hogy meg kellene halnom, hogy jó lenne ha rákos lennék, mert akkor tudnám hogy "nincs visszaút" és akkor mehetek a fődbe?

Figyelt kérdés

Nem vagyok emós és elkényeztettet kis p..cs!Úgyhogy ne mondjatok ilyet rám, csak a véleményetekre vagyok kíváncsi.Pihent agyúak kíméljenek. Azért akarom a rákot mert akkor már "nem tehetek érte semmit" nem is akarnék fordulni orvoshoz,örülnék neki ha vége lenne.Már gondoltam mindeféle halálnemre,de ahhoz elég gyáva vagyok hogy kioltsam a saját életem.

Arra is gondoltam hogy belekössek egy bandába (az utcán)hogy jó szétverjenek.

Azért akarom hogy vége lenne mert elég kilátástalan az életem,nem is tudom hogy miért tettem fel a kérdést:)

Talán egy kis vígaszra van szükségem, hogy ne csináljak hülyeséget, mert az ismerőseimhez nem fordulok van elég bajuk nekik is.


2010. jún. 12. 12:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy komplett, bezzeg ha rákos lennél, akkor már azt mondanád, hogy de hülye voltál, hogy ezt akartad... fúúú de hülye vagy, úristen...
2010. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Mi a baj pontosan?


Ne csinálj semmi hülyeséget. Ne akarj meghalni. Ha fiatal vagy, akkor még előtted az élet. Próbáld a dolgok pozitív oldalát látni. Most nem az Unicum-ra gondolok. Próbáld úgy alakítani a dolgokat, hogy jó legyen. Ha kifejtenéd nagy vonalakban, hogy mi a baj pontosan, lehet, hogy sikerülne megoldani közösen.

2010. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A rák annyira nem kellemes dolog, tud csúf dolgokat művelni benned. És akkor még életben vagy, neked kell elviselned, akár évekig...
2010. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tényleg,áruld már el,hogy mi vezetett idáig...Meg hogy hány éves vagy...
2010. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez egy baromság. Nagyon sokan éreznek így időnként, mint Te. De mindig van megoldás. Rázd meg magad és tudd, hogy csak magadra számíthatsz. Cselekedj!!

Én egy éve küszködök a rákkal. És meg fogok gyógyulni, mert meg akarok. És mindenki más is meg akar, mert az egy más tudatállapot. Soha nem kívánom senkinek, még az ellenségemnek se, hogy megtudja, milyen a kemo és a kiszolgáltatottság kényszere. Fel a fejjel, ne hagyd el magad.

2010. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyedül vagy? Kérj segítséget a családtól,vagy menj el orvoshoz! Tudatlan is vagy ,ma már a rákos betegség nagy részéből kigyógyulnak ,amiből nem hát sorry az gáz mert szenvedsz mint állat a fájdalmaktól! Ha neked ez kell...de a rákot nem tudják beléd oltani az csak úgy jön...Szerintem ,unatkozol,foglald el magad és ne akard hogy sajnáljanak,mert én sajnállak,szánalmas hogy ilyet írtál ki...remélem agy tényleg rákos betg leírja neked mit kívánsz ,tudtad hogy ha valaki valamit nagyon akar ,az elindul az éterben és visszatalál hozzád...csak vigyázz mert ha akkor talál vissza mikor BOLDOG leszel az nagyon rossz lenne. Ha nem figyel rád a családod beszélgess velük ,vágj földhöz egy tányért hogy figyeljenek,de ne sajnáltasd magad! Ja ,és az önsajnálat is butít, fel a fejjel ,sz@rd le ha nem figyelnek ,élj magadbnak és gondolkodj POZITÍVAN!!!!!
2010. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
te hülye vagy!!!inkább tervezz meg 1-2 honap alatt egy jó rablást. Utána meg menj el nyaralni valahová pl.a Horvát tenger partra.Mint hogy meg öld magadat!!!
2010. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Most azt várod ,hogy itt mindenki kinyalja a seggedet ,hogy "jaaaj ne cisnáld már,ne akarj rákos lenni légyszi mi szeretünk" ? Mert akkor ez elég szánalmas,szerintem kúrávra nem vagy te tisztában a rákkal mint betegséggel,csak egy hisztis pin@ vagy aki nem becsüli meg a saját életét. De tudod aki hülye..


És lehet lepontozni,nem érdekel,ez a véleményem. És még egy jó nagy pofon is járna neked amiért azt mondod rákos akarsz lenni

2010. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nagyon buta vagy! Minden nagyszülőm rákos volt, mind meghalt már sajnos. A mamám ÉVEKIG szenvedett a műtét után, kivezették a belét a hasára, és mégis úgy volt vele hogy MINDEN NAP AJÁNDÉK!
2010. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát igen, a menekülés a gondok elől a legegyszerűbb "megoldás". Ne aggódj, nem kell meghalnod. Amíg csak sopánkodsz, addig úgysem éled az életed. Csupán egy közönséges birka vagy a világ hatalmas állatkertjében. :D


Másba is fektethetnéd a fölös energiáidat. :)

2010. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!