Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Azon gondolkodom hogy meg...

Azon gondolkodom hogy meg kellene halnom, hogy jó lenne ha rákos lennék, mert akkor tudnám hogy "nincs visszaút" és akkor mehetek a fődbe?

Figyelt kérdés

Nem vagyok emós és elkényeztettet kis p..cs!Úgyhogy ne mondjatok ilyet rám, csak a véleményetekre vagyok kíváncsi.Pihent agyúak kíméljenek. Azért akarom a rákot mert akkor már "nem tehetek érte semmit" nem is akarnék fordulni orvoshoz,örülnék neki ha vége lenne.Már gondoltam mindeféle halálnemre,de ahhoz elég gyáva vagyok hogy kioltsam a saját életem.

Arra is gondoltam hogy belekössek egy bandába (az utcán)hogy jó szétverjenek.

Azért akarom hogy vége lenne mert elég kilátástalan az életem,nem is tudom hogy miért tettem fel a kérdést:)

Talán egy kis vígaszra van szükségem, hogy ne csináljak hülyeséget, mert az ismerőseimhez nem fordulok van elég bajuk nekik is.


2010. jún. 12. 12:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Abszolút igaza van az elsőnek!! Egy volt rákos...
2010. jún. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a mottóm hogy :Csak magadban bízhatsz senki másban.Ezt tapasztalatból mondom.
2010. jún. 12. 12:55
 13/16 A kérdező kommentje:

"Nem vagy komplett, bezzeg ha rákos lennél, akkor már azt mondanád, hogy de hülye voltál, hogy ezt akartad... fúúú de hülye vagy, úristen..."


Ha te lennél az én bőrömben akkor megtudnád.Én is ezt mondanám a te helyedben.


Hosszú ezt el mondani hogy mi vezetett el idáig....


20 éves vagyok és fiú és 100%-ban a lányokhoz vonzódnom ha valaki azt hinné hogy egy roh.. se..bek.rt k.cs.g lennék.


Egyszerűen belefáradtam ebbe a "szép" életbe.


Írjatok csak legalább fejlődik a személyiségem:)

2010. jún. 12. 12:59
 14/16 anonim ***** válasza:

Aggy' Isten!

Há' minkfelénk ha valaki a "FŐD"-be akar mönni, akó' fogja az ásaút és a kapátot, oszt' megyen a fődbe dógózni.


Lehet, hogy az "úrfinak" is hasonlóképpen kéne tennie, és akkor legalább csinálna valami hasznosat is...

2010. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Neked csak egy jó kis kaland kellene, semmi más.

A rák is egy kaland lenne neked, meg az is, ahogy a műtét után élnél. Egy érdekes feladat.

Persze rák nélkül is kereshetsz magadnak valami érdekességet; foglalkozhatsz például különféle állapotokkal, gondosan utánuk olvasva, és tanulmányozva őket. A rák éppen egy megfelelő kiindulópont; bármelyik szerv elrákosodhat, és sokszor csak a műtét segíthet. Hogy élnek ezután tovább, és milyen eszközöket használnak az életük megkönnyítésére?

2010. jún. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tűz ki célokat vagy álmodozz és valósítsd meg az álmaidat. Ha más nem akkor a boldog élet legyen a célod. Nincs olyan probléma amire nincs megoldás, mert mindenre van csak könnyebb feladni. Az életnek meg vannak a szakaszai. Van mikor rosszul megy a sorsod és úgy érzed, hogy nem tudsz mit tenni, de van mikor minden jóra fordul és rájössz elvesztegetett idő volt a szomorkodás. Én is éreztem úgy mint te, de nem adtam fel és rájöttem, hogy nem is igazán tudtam értékelni azt amim van, mert annyira boldog akartam lenni, hogy észre se vettem mi van körülöttem. Mennyi jó érték, ami nem biztos, hogy mindenkinek meg adatik.(pl: az afrikai kisgyereknek aki örül ha ételt lát és vizet. A szerető családról ne is beszéljünk) Mi történt veled, hogy ennyire a béka s*gge alatt van az életkedved?
2010. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!