Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hány naptól számít igénytelenn...

Hány naptól számít igénytelennek a nem fürdés?

Figyelt kérdés

Én egy 24 éves debreceni egyetemista fiú vagyok, és szerintem a 3 nap fürdés nélkül (sport nélkül) már annak számít?

Tegyük fel letusoltam vasárnap és csütörtökön. Az gáz?



2018. ápr. 11. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát, én lány vagyok, sport nélkül nekem maximum egy nap fér bele.
2018. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez csak Magyarországon gáz. Külföldön nem tusolnak és fürdenek állandóan, csak lemosakszanak naponta és még sem büdösek. Amikor még nem volt minden lakásban fürdőszoba, akkor is tiszták voltak az emberek.
2018. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Nalam gáz, de lehet a szomszednal nem.... ennyi.
2018. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező nem is mosakodott 3 napig..

Az nem ugyanaz.

3 napig nem mosod meg a farkad ,meg a seggedet,stb.szerintem undorító.

Attól még,hogy nem végzel nehéz fizikai munkát,attól még izzadsz és vannak egyéb testnedveid is,amiket nem árt magadról lemosni rendszeresen.2 perc az egész,nem hiszem,hogy bármi megerőltető lenne benne.

Jól gondolom,hogy nincs barátnőd,ugye?

2018. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az intim higiéniát szigorúan tartom. Szimplán nem tartom egészségesnek, hogy naponta tusoljak, mert lemosom a bőr védőmechanizmusát magamról. több mint 6 éve nem voltam semmilyen beteg. Se megfázás, se láz, se semmi. Van barátnőm több mint egy éve, ha találkozunk akkor természetesen megfürdök, de van, hogy 3 napig nem találkozunk. Ha náluk vagyok, akkor tartom a napit, hogy ne találjanak igénytelennek, de 2-3 naponta szerintem belefér.Nem vagyok se büdös, se koszos.
2018. ápr. 11. 22:47
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Tiszta $zarszagú vagy kérdező ide érzem... Még hogy barátnő gondolom ő is ugyanolyan seggszagú mint te, zsák a foltját...
2018. ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6-os durva volt. Mindenki magából indul ki, tehát lehet hogy ő sem tisztálkodik. Na de hagyjuk is ezt. Napi 2 nal szerintem belefér, ha nem sportolsz, de a 3 határeset. A #6-al ne foglalkozz
2018. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!