Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok rosszul a naptól?

Miért vagyok rosszul a naptól?

Figyelt kérdés
Ahogy elkezd sütni a nap(márc-szept), nem tudok kint lenni az udvaron. Annyira szédülök, fáj a fejem, gyenge vagyok. Mintha kiszívná belőlem az energiát a nap. Tudom, hülyén hangzik, de tébxleg így van. Ha be van borulva, felhős az ég semmi bajom. Mi lehet ez? Évek óta ez van velem, az első napsugártól. Nem napszúrás, mert rögtön, ahogy kimegyek ez lesz.

2018. ápr. 12. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Milyen gyógyszereket szedsz? Milyen betegségeidről tudsz?
2018. ápr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
27 éves nő vagyok, PCOS, jövő héten lesz terheléses inzulin és cukor mérésem. Prolaktin túlmüködésem van.
2018. ápr. 12. 10:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt mintha én írtam volna... Ebből mondjuk az jön le, hogy a PCOS a ludas.
2018. ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom kedves utolsó, viszont ez egy kicsit most érdekes, hogy PCOS vagy és neked is hasonló bajaid vannak. Meg fogom kérdezni a dokit és írok majd.
2018. ápr. 12. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Koszi, nagyon kivancsi vagyok, mit fog ra mondani a doki! Irhatod privatban is. Koszi:)
2018. ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak a hétfőitől vagyok rosszul :)
2018. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!