Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én vagyok rosszul a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok rosszul a Valetin naptól?

Figyelt kérdés

Mindenütt így Valetin nap úgy hál'istenek,hogy egyszer van egy évben falra mászok ezektől a sok nyálas szívecskés posztol amik elárasztják az internetet más nap meg sehol semmi mindenki elfelejteni megmutatni mennyire szereti a másikat. Szerintem nem csak ilyenkor kell szereti egymást nem kell durva drága dolgokat venni a párunknak épp elég,ha ott vagyunk neki személy szerint úgy gondolom,hogy ez a legnagyobb ajándék,hogy vagyunk egymásnak.Nekem is van szerelmem de mi nem tartjuk meg ezt a napot mivel ugyan olyan mint a többi számunkra.

Ti mit gondoltok erről a napról?


2016. febr. 14. 15:33
 1/6 Unpredictable ***** válasza:
Semmit, hidegen hagy, mindössze megcselekszem, amit megkövetel a haza
2016. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Blöeee.
2016. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is hidegen hagy. Nem huzom fel magam rajta,van,es kesz.
2016. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek ilyen lehúzós ünnepek. Jól lehúzzák anyagilag a lemingeket és megvan az éves bevétel.
2016. febr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most játszom ki az Assassin's Creed-et. Ez a véleményem róla.
2016. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem nem különösebben érdekel.

Bár úgy volt, hogy barátommal töltöm, de nem a Valentin-nap miatt. Mindegy, felejtős, azóta a barátom átavanzsált voltbarátommá, tehát egyedül vagyok. Bámulom az ablakon át a szürke eget és az esőt, elmerülök a gondolataimban, de nem lubickolok az önsajnálatban, fölösleges.

Eleve hülyeség ez a nap, akik szeretik egymást, máskor is szeretik egymást. Akik meg egyedül vannak, azoknak meg a képébe van dörgölve a magány. Hülyeség, ahogy van. Meg szerintem amúgy is nyálas.

De nem húzom fel magam rajta, van, kész, pont. El kell fogadni, hadd örüljön a sok felszínes ember.

2016. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!