Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem érzem jól magam. Mi lehet...

Nem érzem jól magam. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Tavaly beszédzavarral és látászavarral járó szövődményes migrénnel kórházba kerültem, ami nagyon-nagyon megviselt. Soha nem voltam még kórházban és soha nem volt ilyen komoly bajom sem. Amióta kikerültem, azóta folyton fáj a fejem, szédelgek, nem jó a közérzetem, lelkileg is meggyötört vagyok. Azóta részt vettem rengeteg vizsgálaton, szervi elváltozásokat semmi nem mutatott ki, a vérképem is jó, az orvosok pedig már nem tudják, hogy mit kezdjenek velem és én kezdem elveszíteni a reményt...félek, hogy soha többé nem leszek normális. Néha azt érzem, hogy magamon kívül vagyok, fel se fogom, hogy mit mondanak nekem, furcsán érzékelem a külvilágot. Azt is észrevettem, hogy a tejtermékektől borzasztóan rosszul vagyok, ami ezelőtt nem volt jellemző rám... teljesen ki vagyok bukva, nem tudok koncentrálni, kiidegel az, hogy teljesen megváltoztam és nem tudok ez ellen tenni semmit. Gondolkoztam, hogy felkeresek egy pszichológust, hátha ő hoz megváltást az életembe, de jelenleg nincs rá időm...

Fogalmam sincs, hogy mitévő legyek.



2018. ápr. 12. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne felidézni, hogy hol voltál, és mit csináltál, amikor először érzékelted, hogy változott valami, vagy hogy rosszúl, rosszabbúl lettél. Hírtelen lett, vagy folymatosan; először alig észrevehető, majd egyre fokozottabb? Mennyivel utána mentél ovroshoz vele? Hogy érzékeled a világot? Mihez hasonlít? Mit jelent az, hogy "magadon kívül" vagy? Ilyenkor mit tapasztalsz, és hogyan? Írd le részletesen, ha gondolod akár privátba.
2018. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pánik? Deralizáció? Szerintem a sok negatív lelki reménytelenség, stressz miatt van ilyen elgyötört. Keress fel egy pszichológust és vizsgáltasd ki a tejallergiádat!! Ne add fel a reményt, annyian vagyunk, akik ilyennel küzdenek. Hidd el, hogy lesz jobb. :) 20L
2018. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első:

Olyan, mint amikor szédül az ember, és kissé tompulnak az érzékelései, és picit olyan, mintha doboz hangja lenne az emberi hangoknak, néha azt érzem, néha olyan érzésem van, mint amikor repülőn ül az ember és be akar dugulni a füle... nem tudom,hogy ez mennyire érthető, nem nagyon tudom pontosan körülírni az érzést. :(

Ettől függetlenül értem amit mondanak. Nem tudom, hogy mi ez...

Az mikorra és holra nem nagyon tudok válaszolni, de annyi megvan,hogy mióta elhunyt a cicám, azóta érzem ezt a dolgot. Nem folyamatosan, periodikus a dolog,pl két hétig van, aztán 2-3 hétig nincs ez...

2018. ápr. 13. 06:25
 4/4 A kérdező kommentje:

Második:

Igen, az allergiavizsgálat folyamatban van. Köszönöm a tanácsokat :)

Te is valami hasonlótól szenvedsz egyébként?

2018. ápr. 13. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!