Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hülyeség fogamzásgátlót...

Hülyeség fogamzásgátlót szednem így, azért, hogy hamarabb hízzak?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, 39 kiló, vitamin hiánnyal...nehezen hízom...1 hét alatt leesik rólam kb. egy kiló...nos mivel tisztában vagyok vele, hogy a helyzet kritikus, az olyan válaszok, hogy "egyél" meg hasonlók, azok nem válaszok.
2018. ápr. 13. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál???
2018. ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvos!!! Én nem híztam a fogamzásgátlótól, hanem fogytam 10 kilót, mert eleinte folyton hányingerem volt tőle, jó 2-3 hónapig.
2018. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, hülyeség mert a legtöbb nem is hízlal.
2018. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Látott orvos igen. Napi 5x-i étkezés...stb. A vérképem tökéletes. Szeretnék enni is, gyógyszereken viszont nem szeretnék élni és be sem feküdnék. Durva mert minden évben csak télen vagyok beteg egy hétig. Akik szedik azt mondják van olyan fajta, ami megnöveli a testsúlyt, csak azt a nők soha nem kérik.
2018. ápr. 13. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ha amúgy nincs szükséged rá akkor....csak ezért szedni..inkább még próbálj más.

Én 3. napja iszok magas kalóriás lötyit (izomtömeg növelőt) 1-1,5 hét után megírom a tapasztalatot,ha ilyen rövid idő alatt történik valami. Bizakodó vagyok :)

2018. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze a funkciója miatt is szedném csak valahogy soha nem volt szimpi...

Köszönöm, alig várom! :)

2018. ápr. 14. 09:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok ezzel most vagy 8 kilot is lefogytam pedig en eleg sokat eszek ugyanigy mint eddig es hiaba mindig csak fogyok le pedig verkepem rendben van,próbalj meg ezeket a hizlaló italokat amit öregeknek szoknak többnire adni (patikában kaphato talan csak) nevet sajnos mar nemtudom
2018. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!