Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hamarabb jött meg, fogamzásgát...

Hamarabb jött meg, fogamzásgátlót szedek, baj?

Figyelt kérdés
Augusztusban kezdtem először fog. gátlót szedni, Lindynette-et. A 21 nap utáni 7 nap szünet közben, a 4. napon jött meg. Elég kevés és barna, csak az első napon volt piros. Ez normális? Az orvos azt mondta, hogy akkor vizsgál majd meg, ha ez továbbra is fenáll

2015. szept. 3. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jott meg hamarabb, tabinal ugy jon meg h 21 nap tabit plussz x.-ik nap a 7bol, tehat 22.-29.napra is johet.
2015. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én se értem hogy jött meg hamarabb, teljesen okésan jött meg.
2015. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem hamarabb jött meg. Ismerni kellene a gyógyszert... A megvonásos vérzés a 7 napos szünetben jön meg bármelyik napon (nekem pl 5.), és többnyire rövidebb ideig tart a vérzés. Megjött, tehát ez tök normális.

19L

2015. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A menzesz "lefolyása" is más, végig görcsöl a hasam, mint mondtam, sokkal kevesebb is, az egész más. Az előző 10 napos volt, vagyis normális, de utána napokig pecsételő vérzés volt, ami tudom, hogy lehet a gyógyszertől. Emiatt is lehet a mostani kevesebb?
2015. szept. 3. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez még csak az első mensi a gyogyi szedése alatt. Majd látod, milyen a következő és akkor tudsz viszonyítani. Én normálisnak látom.
2015. szept. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 10 napos volt a nem normális.
2015. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy igen. :D
2015. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, azon én is néztem. De mint mondtam, a vérzés kb 5-6 napig tartott, mint szokott, utána 4 napig, naponta kb 1 óráig vérzett
2015. szept. 9. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!