Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napok óta fáj a lábam (vádlim)...

Napok óta fáj a lábam (vádlim), edzésnél terhelhettem túl, vagy influenzám van? Influenzám lehet? Kicsit tüsszögök, ez nátha? Ma tökre gyenge voltam (tegnap berúgtam). Nem tudom, most a gyengeség az betegség miatt van, vagy a tegnapi berúgásom miatt?

Figyelt kérdés

Tünetek:

1-2-t tüsszögök egy nap, de nem folyamatosan

Kb. 4 napja az orrom el van dugulva, pl. alvásnál mindig eldugul, de sárga trutyi nem jön belőle

Tegnap berúgtam: magamról sem tudtam.


Ma tökre gyengének éreztem magam, meg erőtlennek.

Nem tudom, alapból lehet-e valami bajom. Lehet nátha + berúgás is?


Annyi tünet van még, ami influenzára emlékeztet, hogy a vádim fáj (lépcsőzésnél nagyon, alapból sétánál csak kicsit fájt 3 napja).


Van részmunkaidős melóm is (2. munka, csak 2-3 óra) (szórólapozás ill újságterjesztés), és ilyenkor sétálok ugye sokat, nem ülök.


Na kb. ekkor éreztem, hogy lehet hogy túledzhettem magam?

Vagy nem tudom, miért fájhat.. mivel tüsszögök, influenzára is gondoltam.


De rendszeresen futok, több hónapja, és eddig ilyen vádlifájdalom még nem fordult elő.

Lenyújtok edzés után mindig (10 perc kb) meg előtte is elkezdtem lenyújtani.


A 70 perc nem mind futás, a vége gyors séta (10 perc) az egy óra alatt meg gyors sprint utána séta, gyors sprint, séta, így váltakozva, de van hogy néha hosszabb ideig futok közepes tempóval...


Beteg lehetek, vagy túledzette magam, mi lehet ez?

Coldrexet vettem ma be, meg nagy adag aszkorbinsavat (c vitamin)


Most estére jobb lett, sőt délutánra is.

Délelőtt / koradu volt nagyon szar.


A berúgás miatt is lehet hányingerem ma? Vagy lehetek gyenge?


Az arcom ma délelőtt piros volt, nincs lázmérőm, de én arra is gondoltam, hogy hőemelkedésem van.

Már tegnapelőtt éreztem hogy mintha hőemelkedésem lenne...


help!

A rosszullét az a tegnapi berúgás miatt lehet, vagy beteg vagyok, vagy mindkettő?


24/l



2018. ápr. 15. 19:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!