Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Leégett a bőröm, ha kimegyek...

Leégett a bőröm, ha kimegyek ezután akkor már csak barnulni fogok?

Figyelt kérdés
pár nap és ki kell álnok sok ember elé de így nincs olyan nagy önbizalmam mert nagyon vörös vagyok mindenhol, és ha teszem fel ma kimegyek napozni akkor már csak barnulok ? (tegnap égtem le) vagy inkább ne ? Nem tudom mit tegyek!! pihentessem a bőrömet ? Köszi ha segítesz
2010. jún. 13. 10:20
 1/8 A kérdező kommentje:
ki kell állnom*
2010. jún. 13. 10:21
 2/8 anonim ***** válasza:
A leégett bőr már csak a barna lakkfestéktől fog barnulni. Inkább kenegesd, hogy csillapodjon az égés. De barna pár nap múlvára már nem leszel.
2010. jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha így elkezdesz napozni, akkor csak MÉG VÖRÖSEBB leszel...
2010. jún. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ne menj ki a napra! Ettől csak roszabb lesz a helyzet. Én kb. 3 hete égtem le, a bőröm még 3 napja i kopott. Nagyon fájt a kezem, a vállam. Vegyél valamilyen spray-t/kenőcsöt, ami jó a napégésre, és gyakran használd! Igazából ez a legjobb, amit tudsz tenni. Máskor vigyázz a nappal!:)
2010. jún. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszi nektek..

akkor már nem lehetek barna ? csak majd lekopok aztán akkor már csak fehér leszek ?

2010. jún. 13. 10:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi ebben olyan bonyolult? Égetted meg már a kezedet forró vízzel? Szerinted ha megint leforrázod jobb lesz?:)
2010. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ma kimész napozni, pár nap múlva egy ember elé se állsz ki, hanem otthon fekszel majd ordítva.


Az önbizalmadat ne a bőröd színéből nyerd, hanem abból, amiért/amivel ki akarsz állni. Valamit nyilván mondani fogsz majd, mondjál olyant, amire figyelnek.

2010. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy a te bőröd fehér. Ne akarj barna lenni!
2010. jún. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!