Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fázom folyton?

Miért fázom folyton?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokban gyakori hogy 23-24 fok van itthon, fel vagyok öltözve (hosszú nadrág, felső), mégis fázok. Percek alatt jéghideg lesz a kezem és a lábam, sokszor az orrom is, és tényleg vacogok, ráz a hideg.

Már a kinti hideget sem bírom annyira mint régen, télen állandóan fáztam kint és gyakran bent is, és ez most sem szűnt meg. Persze melegem is sűrűn van, néha túlságosan is, de ez akkor is zavar, lehet ellene tenni valamit? Egyáltalán mitől válik fázóssá valaki, ezt valamilyen hormonális változás okozza?



2018. ápr. 23. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
életkor, ha szabad?
2018. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdés hány kg vagy? Ez is okozhatja (nincsenek zsírpárnáid) de a mozgáshiány. Gondolom csak fekszel otthon. A falak még nincsenek átmelegedve, kicsit mozognod kéne.
2018. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy, és a változó korban, akkor lehet attól.

Ha nem, akkor lehet pajzsmirigy-alulműködés.

2018. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
18 és 60 kg körül. Ha itthon vagyok akkor tényleg keveset mozgok, mivel jórészt csak tanulni szoktam egy helyben. De nem csak itthon van ez hanem mindenhol, iskola, boltok, kajálda, egyik helyen sincs hideg, mégis nagyon hamar, szinte percek alatt áthűlök.
2018. ápr. 23. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl kevés az alvás, pihenés?. Kialvatlanságtól is lehet fázni, 60 kg-hoz mennyi a magasság, mert én pl 176 cm-hez vagyok 58 kg és tegnap suliban kardigánban és bomberdzsekiben voltam több órán 18/l
2018. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 33 éves vagyok, 170 cm & 60 kg, fáztam most késő du.. lányom nyári ruhában kint az udvaron, leizzadva.
2018. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!