Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Stressztől lehetek kimerült...

Stressztől lehetek kimerült fáradékony?

Figyelt kérdés

10 kg.-ot fogytam de nem két nap alatt hanem jó pár hónap alatt.

Sok tényező van az életemben ami stresszt generált,és sajnos ilyenkor sosem tudok enni az idegtől.

Mostanában kimerültebbnek érzem magam,gyengeség van rajtam.

sajnos sosem volt probléma mentes életem.Úton útfélen mindenki megtalál hogy beteg vagyok mi van velem annyira lefogytam.Ezért döntöttem hogy egy vizsgálat nem ártana.

Most az orvosom más vizsgálatok mellett tumormarkereket is kért de úgy félek hogy az valami rettenet.


2018. ápr. 24. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Bizony, bizony lehetsz..Az egészséged kb 50%-a fejben dől el, a maradék 30% az életmódodon, a 20% a szerencsén, genetikán..A stressz nagyon sok dolognak lehet az oka, az a gáz, hogy én is pánikbeteg vagyok, és már annyit stresszeltem az évek alatt, hogy már nem is tudom hogy stresszelek.
2018. ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!