Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most így a téli időszakba...

Most így a téli időszakba elég fáradékony vagyok.2napja megy a hasam. Többen azt mondták ez lehet a stressztől. De a hajam is hullik egy ideje. Milyen betegségem lehet?

Figyelt kérdés
Aggódom egézségem miatt bár ma vettek tőlem vért nagyon félek az eredménytől. Szerintetek mi lehet velem? Felesleges aggódnom?
2012. febr. 2. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:

A fáradékonyság lehet egyszerűen az időjárástól, de fokozott vitaminhiánytól is. Nekem pl ettől szokott. Ha fáradékony vagyok, már nem is kell vérvételre mennem, tudom hogy vashiány. :)

A hasam is ment párszor, nekem valóban a stressz miatt, mert amióta vége a vizsgáimnak érdekes mód semmi bajom. :)

A hajhullásra is lehet olyan egyszerű magyarázat, hogy pl nem hordasz sapkát, ami ilyen hidegben a hajhagymáknak annyira nem tesz jót. Te ez is utalhat valamilyen vitamin hiányra. Viszont az is bizonyított tény, hogy mindenkinek van az évben egy-két olyan időszaka, amikor teljesen természetesen többet hullik a haja, mint máskor.


Szerintem teljesen fölösleges ezt túlparázni. Ez az időjárás is baromira megterheli/igénybe veszi a szervezetet, sokakból hülye reakciókat vált ki. Pláne ha még stresszes is az ember, vagy nem tudja megfelelően kialudni magát, vitamin hiány lép fel (ilyenkor télen különösen).

2012. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!