Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyomorrontástól lehetséges...

Gyomorrontástól lehetséges ilyen gyengeség?

Figyelt kérdés
Szerdán délben ebédeltem egy kifőzdében, majd éjfél körül arra ébredtem, hogy hánynom kell, ki is ment az ebéd. Aznap semmi mását nem ettem, mert éreztem, hogy valami nem oké. Csütörtök reggel vettem be széntablettát, de dél körül azt is kihánytam, megkönnyebbültem, azt hittem vége van. Aztán délután el is ájultam. Pénteken már jobban voltam, száraz kaját ettem. Ma reggel gyengén ébredtem, alig van erő a kezeimben és a lábaimban, émelgyek ismét, híg és furcsa színű a székletem ( zöldes szürkés). Rettenetesen korog a gyomrom, ittam szódabikarbónás vizet, lehet attól. Ételmérgezés szerintem, de nem tudom, lehet e attól ez a gyengeség, vagy más okot kell keresnem. Lázam nincsen. 22 éves lány vagyok. köszönöm a válaszokat.
2018. ápr. 28. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Erdemes lenne elmenni orvoshoz/ugyeletre. A zoldes szeklet miatt foleg. Lehet antibiotikum kell. Milyen etelt ettel?
2018. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fasírtot és krumplipürét ettem aznap. Kicsit már jobban vagyok, de ez a gy

engeség mindig megvan. Meg kis émelygés evés után, de az lehet csak amiatt, hogy visszatértem a megszokott táplálkozáshoz, nem csak száraz kaját eszem. Meglátom, ha nem múlik, elmegyek az orvoshoz. Köszönöm a választ!

2018. ápr. 30. 22:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Azert probalj ne nagyon nehezeket enni most mèg. Es szedj normafloret. De, ha nem mulik a gyengeseg lehet tenyleg el kene menni dokihoz. En tavaly tavasszal kaptam be egy hasmeneses betegseget(hànyni nem hánytam) es ugy legyengultem/ kiszáradtam, hogy infuzio lett a vége.
2018. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!