Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napszúrás tünete, ha csak fáj...

Napszúrás tünete, ha csak fáj a fejem?

Figyelt kérdés
Pénteken ballagás volt az iskolában, és másfél órán keresztül álltunk a tűző napon.Úgy egy húsz percet sikerült közben árnyékos helyen töltenem, de vissza kellett mennem az eredeti helyemre. Közben éreztem, mintha a fejem tetején szúrkálna valami. Este már rosszabbodott, és másnapra a jobb szemem fölött kiindulóan kezdett fájni a fejem, ami egyre rosszabodott a nap során, majd az egész fejem fájt erősen. Tegnap csak este mentem ki rövid időre. Reggel még fájt egy kicsit, majd elmúlt. Az egyik kérdésem az lenne, hogy lehetett-e napszúrás, ha csak az erős fejfájásos tünet áll fenn? Viszont ma délután, nem önszántamból ismét kimentem, ekkor már sapkával a fejemen, 3 óra után.Palántákat kellett elültetnünk, tehát dolgoztam is a kertben úgy 2,5 órán át. Már az elején kezdtem magam gyengének érezni, közben bejöttem vizet inni, de végül csak végig dolgoztam. Fehér baseball sapka volt a fejemen, ennek ellenére érzem, hogy leégett az arcom.És megint kezdődik ez a szúrásos tünet a fejem tetején. Aggódom, hogy a sapka ellenére is napszúrást kaptam, vagy lehet, hogy még az előzőre is rátett egy lapáttal a mai, ha az egyáltalán napszúrás volt.Kétszer egymás után nem lenne szerencsés ilyen rövid idő alatt.
2018. máj. 6. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát lehet, de az nekem fura hogy emellett egyáltalán nincs hányingered? Meg próbáltál bevenni fájdalomcsillapítót? Meg ha palántáltál, nem lehet hogy ma attól fájdult meg a fejed hogy sokat kellett hajolgatnod? Szerintem vegyél be gyógyszert, ha nem múlik el akkor holnap menj el házi orvoshoz.
2018. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!