Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valami problémám van, de nem...

Valami problémám van, de nem tudom melyik orvoshoz forduljak, valaki tud segíteni? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Egy hete történt, hogy a jobb szemem közepébe mintha egy pont jelent volna meg és nem láttam tőle, majd elzsibbadt a jobb karom és a nyelvem. Ha valamit akartam mondani nem az jött ki a számon, amit akartam. Ez a rosszullét úgy 10 percig tartott, utána nagyon fájt a fejem. Azóta meg kellett volna jöjjön a mensesem de nem jött meg. Terhes biztos nem vagyok! Valakinek ötlete, hogy milyen orvoshoz forduljak segítségért?
2010. jún. 14. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Először mondd el a háziorvosnak, és ő biztosan a megfelelő helyre irányít.
2010. jún. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elsősorban háziorvos és ő majd eligazít.de mindenképp menj orvoshoz,mert ez nem játék.
2010. jún. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy stroke, azonnal orvos.
2010. jún. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azonnal menj el az orvoshoz, már akkor kellett volna mentőt hívni
2010. jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg dolog lehet, nem akarlak rémisztgetni, de azonnal menj el a háziorvosodhoz, mondd el a panaszokat! Lehet kisebb agyérgörcs, látóideg probléma( tumor, cysta, keringési zavar....) , agyi értágulat tünete.... és az is lehet, hogy semmi komoly, de nem látunk beléd!
2010. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit tegyünk, ha valaki az agyvérzés tüneteit mutatja?

1. kérjük, hogy mosolyogjon

2. kérjük, hogy emelje fel mindkét karját

3. kérjük, hogy ismételjen el egy egyszerű mondatot

Ha az illető nem képes az utasításokat követni, azonnali orvosi segítségre van szüksége. Minél gyorsabban van elkezdve a kezelés, annál jobb a gyógyulás esélye.

2010. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
DE mindenképpen menj el ügyeletre!
2010. jún. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!