Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen orvoshoz forduljak...

Milyen orvoshoz forduljak mell problémám miatt?

Figyelt kérdés
18 és fél éves fiú vagyok és kb 3 évvel ezelött szabályos, nőies melleim kezdtek nőni. 95 kiló vagyok és 182 cm, tehát még ez is sokat nyom a latba. Milyen orvoshoz forduljak? (Plasztikáról szósem lehet)
2011. júl. 12. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl endokrinológus, mert ha hormonális eredetű akkor ő meg todja mondani. Oda meg háziorvostól kérj beutalót.
2011. júl. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elsősorban háziorvoshoz, és majd ő elirányít valahova beutalóval, de az is lehet csinálnak vérvételt és megnézik nincs-e esetleg túl sok női hormon a szerevezetedben. De ha azt mnodják, hogy hát de van, akkor kezelhetik gyógyszerrel, de szerintem ez visszamenni nem fog, max. ha fogyózol és lejjebb mész súlyban akkor lehet abból is tűnik el, ha nem akkor olyan marad sajnos, elfogadod, vagy akkor viszont plasztika. Nézz utána neten nem nagy dolog, vannak pasik akiknek ilyen van, ezért találták ki....
2011. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen a kórkép neve gynecomastia, számos előidézője lehet.
2011. júl. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!