Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Körülbelül 20 éve nem érzem...

Körülbelül 20 éve nem érzem magam igazinak, természetesnek, mint a fák vagy a kutya mikor napozik, mi lehet a megoldás, mert ez őrlődés ez így?

Figyelt kérdés
2018. máj. 9. 03:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Hogy írjam körül magam? Mindent amit csinálok csak utánzásból teszek. Ez így nagyon nem jó. Azt mondják ösztönösebben kellene cselekedjek, de ha a félelmeim nagyobbak mint az ösztön, azt hogy győzzem le? Lehet hogy az az ösztön, ami a fákkal, növényekkel vagy az állatokkal történik mikor legelnek vagy a kutyával, amikor napozik és csak fújja a szél a szőrét és látom, hogy élvezi...mi ha egy nagyobbnak vagy különbnek tartott faj vagyunk, akkor ez miért nem működik például nálam (meg biztos megannyi embernél)???
2018. máj. 9. 03:37
 2/4 A kérdező kommentje:

Folytatom kulcsszavakkal, amik jellemeznek más megközelítésből, mert úgy látom segítség nincs. Több kérdést nem teszek fel, ez lesz az egyetlen és utolsó és mindig ki lesz emelve, ameddig ez meg nem oldódik!


Amiket most írok az már nekem is szégyen, de nincs jobb ötletem. Ki kell törnöm!!!


Céltalanság, motíválatlanság, lustaság, ötlettelenség, felejtés, bizonytalanság, fáradtság, életuntság, izomfájdalom, kapkodás, kényszeres beidegződések, étvágytalanság, semlegesség, de kár is folytatnom, inkább azokat a tulajdonságokat kellene írnom, amik a jó tulajdonságok, mert azok könnyebbek.


Lényeg, hogy én nem ilyen voltam. Nekem muter azt mondta, hogy én egy mosolygós jókedélyű gyerek voltam.

Szerettek a lányok. Voltak barátok. Belevágtam bármibe. Vonzódtak hozzám az emberek.


Nesze és 17 éve egyre rosszabb az élet belülről élve.


Nem mondhatja senki sem azt egy bárcabitrolós szóval sem, hogy nem teszek ezért semmit, mert teszek! Nap, mint nap. Óráról órára. Szinte percről percre.

2018. máj. 10. 06:50
 3/4 A kérdező kommentje:

Minden reggel és este szedek omega 3-at, zöldárpa port, multivitamint és néha relax teát iszok.


Motívációs filmet is szoktam nézni, de elunalmasodik, de az a jó, hogy nem alszok el rajta.


Víz alatti háttérképeket gyűjtök, lehetőleg 1080p felbontásban.


Természetfilmeket nézek, de nehéz ráhangolódnom.


Pszichofitness hanganyagot hallgatok.


Zen tanításokat is hallgatok videóban.


Néha 1-1 klippek megnézek.


Ritkán elolvasok egy cikket szimpatikus sztárjaimról, hogy mi újság velük.


Jógagyakorlatokat végzek itthon.


Kutyával is foglalkozom többször.


Rádiós beszélgetéseket hallgatok.


A föld azaz a jelenleg globális problémákkal igyekszem képben lenni.


Kabarés talkshowt hallgatok.


Dakar rallit követem.


Videójátékot is játszom, ha megtalálom benne a szépet és a jót.


Megemlékezem a kedvenc DJ-imről és mixeket csinálok.


Komolyzenét hallgatok.


Sorozatot nézek, ahol az idővel futnak versenyt, 24.


Társkeresőkön nézelődök.


Próbálom az ismereteimet fejleszteni.


Számítástechnikai ismereteimet fejlesztem, csiszolom, igyekszem új dolgokhoz is nyitottan állni.


Koncertre járok.


Felregisztráltam egy oldalra, ahol reményeim szerint túratársat keresek, akik pozitív hatással lesznek rám.


Lelki gyógyításra járok.


Egyéni jógaórára járok.


Igyekszem olyan közösség között lenni, ahol jó hatással vannak rám.


Ismerkedem a horgászattal.


Hetente egyszer megiszok 3 sört.



Ez kb. a 10x-ese, mint 10 éve amit csináltam. Mégsem jó a közérzetem. Hol lehet a hiba, amit meg kell oldani?

2018. máj. 10. 07:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már túl sok mármint a relaxációs cuccok filmek hidd el én is ilyen vagyok már bele sem kezdek semmibe mert úgysem sikerül szerintem nálad ez a baj olyan vagy mint egy hipohonder ők betegségeket képzelnek be maguknak te meg azt,hogy depis vagy és mindenféle vitaminra relaxációs cuccra van szükséged egyszer egy hetet próbálj ki ezek nélkül.
2018. máj. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!