Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáradtság, nyírokcsomók,...

Fáradtság, nyírokcsomók, izületi fájdalmak mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 21 éves fiu vagyok, és egy pár hónapja nagyon fáradt vagyok egésznap, és a nyaki nyírokcsomóim is érezhetők tapintással összen 4 db, meg néha benyilallnak az izmaim-izüelteim, és éjszaka hajnalban néha fáj a hasam és hányingerem van..........ezekkel nem lenne probléma hogy ha a háziorvosom foglalkozna velem, de itt pont ez a baj hogy magasról leszar, szal ilyenkor mit tegyek? elmegyek kivizsgáltatni magam és mindenki az erdmnnyel a házi orvosomhoz küld vissza pedig őtt pont nem érdekli mindenre azt mondja nincs semmi menjek haza és ne kérdezősködjek....már kezd ez az állapot zavaró lenni és félni is kezdek, hogy nincs-e valami komolyabb bajom, de hát a házi orvosomra nem számíthatok, és arra meg nincs annyi pénzem hogy menjek ilyen maszek vizsgálatra 15 meg 20 ezer forintért alkalmanként :S ilyenkor mit tegyek vagy mik ezek a tünetek? az lehet HIV fertőzött lettem 3 hete csókolóztam egy lánnyal azt nem tudom hogy ő az lett volna csak gondolom......Köszi a válaszokat előre is.
2010. jún. 14. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

HIV fertőzött szinte biztos, hogy nem vagy. Egyrészt csókkal nem terjed, másrészt Mo-n elég kevés HIV fertőzött van, elég kicsi az esélye, hogy pont az egyikkel akadtál össze.

Viszont szerintem keress másik orvost. Szabad orvosválasztás van, ahhoz mész, akihez akarsz. Ha nem akarnak foglalkozni veled, akkor járj a nyakukra..mást nem tudok mondani.

2010. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem foglalkozik veled az orvosod akkor keressél másik háziorvost.

Ezeknek a panaszoknak mindenképpen érdmes utánajárni


HIV fertőzést csókolózástól nem lehet elkapni.

2010. jún. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!