Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek kiír az orvos a...

Szerintetek kiír az orvos a hétre táppénzre ha őszintén megmondom neki hogy idegileg ki vagyok bukva?

Figyelt kérdés
Nem tudom jó kategóriába raktam e.. Ki szeretném iratni magam egy kicsit táppénzre mert az idegrendszerem kicsit felmondta a szolgálatot... Szerintetek ha megmondom neki mi bajom, kiírna?
2018. máj. 14. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen az orvosod. Az 55 éves anyukámnak hasonló helyzetben annyit mondott, hogy keressen stresszmentes munkahelyet.
2018. máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Persze. :)
2018. máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon vagyon táppénzrejárós tipus, 6 év alatt háromszor voltam. Remélem kiír.. Munkahelyet akarok váltani meg nagyon sok elintézni valóm lenne és kell a "szünet"..
2018. máj. 14. 11:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Kolléganőmet kiírta a háziorvos amikor elmesélte neki, hogy mennyire maga alatt van.
2018. máj. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először azt kéne eldönteni, hogy akkor most kivagy idegileg, vagy lógni akarsz, mert sok a dolgod?
2018. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!