Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhatja ezt a mozgáskordi...

Mi okozhatja ezt a mozgáskordinációs problémát?

Figyelt kérdés

Gyakran borítok le dolgokat, esetlenül kontrollálom a mozgásomat, rosszul nyúlok egy tárgyért, furán lépek,sétálok, sokszor kibicsaklik a lábam, köze lehet ahhoz hogy frusztráltan érzem magam a munkatársaim között, és mindig úgy érzem hogy engem figyelnek?

Létezik, hogy szervi eredű dolog, esetleg lelki eredetű dolgok, stresszes életet élek, kevesebbnek érzem magam az engem körülvevő embereknél, betegesen precízen akarok mindent csinálni mindent, ami van hogy összejön de sok esetben csak elfelejtek valamit mert erősen koncentrálok egy dologra. Barátnőm azt mondja, hogy nincs miért aggódjak, és a számok is őt igazolják, de én elfogult vagyok, és szerintem egy picit maximalista, vagy legalább törtető.

Szervi eredetű is esetleg lehet abból kifolyólag, hogy volt születésem után pár hónapra rá szájpadhasadék műtétem, és így a mandulámat nem szedhetik ki ha valami történne vele, illetve a bal fülemre rosszabbul is hallok és úgy tudom a füleknek noha nem is közvetlen de köze van az egyensúlyhoz.

Köszönöm ha végig olvastad, és várom a válaszod. :)



2018. máj. 14. 21:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!