Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi segíthetne, hogy a reggeli...

Mi segíthetne, hogy a reggeli koránkelés ne okozzon problémát?

Figyelt kérdés
Ha 7-8 órát alszom is úgy ébredek, mint akit agyonvágtak. Tulajdonképpen ha ébresztőre kell kelni, akkor szinte mindig ez a helyzet, ha magamtól ébredek fel akkor kipihentnek érzem magam, akár 10-11 órát aludtam akár 8-at, de inkább az előbbi a jellemző. Kávézni nem szeretek, mert meghajt, az energiaitaltól gyakran rosszul leszek, nagyon felviszi a szívfrekvenciámat és elkezdek remegni. Tudnátok esetleg mást javasolni, valamilyen készítményt, bármit? 20/L

2017. aug. 16. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=GO7tQJFrCTU

Egy próbát megér, hátha beválik :)

2017. aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi, bagoly típus vagy, mint én is.
2017. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Köszi lehet kipróbálom, hátha :)

#2 Értem én, de ha egyszer korán reggel óraim meg gyakorlataim vannak egyetemen, akkor valahogy össze kéne tudni szedni magam. :(

2017. aug. 17. 16:19
 4/6 anonim ***** válasza:

"ha ébresztőre kell kelni, akkor ..., ha magamtól ébredek fel akkor ..., de inkább az előbbi a jellemző"


Hát akkor ne állítsd be az órát, hanem hagyd, hogy magadtól ébredj. Ha időben lefekszel, akkor nem fogsz túl későn felébredni.

2017. aug. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát az sajnos eselytelen hogy en időben felebredjek ébresztő nélkül. :/ Akkor is túlalszom ha időben fekszem.
2017. aug. 20. 06:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem adj több időt magadnak reggel, tehát ne akkorra állítsd be az órát, amikor már tényleg fel kell kelned, hanem mondjuk fél órával korábbra. Akkor kényelmesen lesz időd észhez térni.
2017. aug. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!