Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 19 évesen gyengének, fáradtnak...

19 évesen gyengének, fáradtnak, rosszkedvűnek lenni minden nap?

Figyelt kérdés
Minden nap így ébredek. Hiába alszom ki magam, fáradt vagyok egész nap, nincs kedvem semmihez. Régebben sportoltam intenzíven (napi 2 óra kondi) viszont 9 hónapja így érzem már magam. Néztünk laboreredményt, minden érték jónak tűnik. Általában a hangulatom is rossz, nem köt le semmi, nem érdekel senki (vagyis az ,,ismerkedési" életem is 0) Panelban vagyunk, bezártság érzésem is van, hiába van kutyám és sétálok vele sokat, nem dobja fel az sem a hangulatom. Tanácsolnátok esetleg valamit nekem? - 19 éves lány

2018. máj. 17. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A túlsavas szervezet mindig fáradt, energia nélküli, nem „tudja magát kialudni“, izom, fej és hátfájás lép fel. Azontúl ekcéma, szem irritáció és hasmenés is jelentkezhet. Használj spirulinát, amely kiváló vértisztító és máj regeneráló is.

Mások serint a mézben lévő cukor a legjobban segíti a szervezet regenerálódását. Akik a fahéj – méz keverékét hasznáták néhányszor naponta (főleg d.u. 3 óra tájt, mikor a szervezet aktivitása kezd csökkenni), egy héten belül igazolták a szervezet aktivitásának a helyreállítását. (1EK méz: 1KK fahéj 1 pohár vízben elkeverni)

2018. máj. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Greemlin válasza:
Két ötletem van: Az egyik az Orbáncfű-kivonat. Csak nyáron vigyázz vele, mert fényérzékennyé tesz. A másik maga a nyári napfény. Csodákat tesz, ha kifekszel és napozol. A színed is jobb lesz, és ettől a srácok is jobban észrevesznek majd. Csak hagyd, hogy dongjanak körülötted, meglátod, megjön az életkedved is! :)
2018. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!