Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? Még nem...

Mi lehet a bajom? Még nem volt ilyen. Front? Stressz?

Figyelt kérdés
Második napja annyira rosszul vagyok, és még nem volt ilyen. Nehéz a fejem, nagyon nyomott vagyok és nagyon be vagyok lassulva. Görcsölt picit a fejem, hányingerem van és gyengének érzem magam. Nem érzem magam betegnek. Ez azért van mert túlhajszoltam magam az elmúlt hetekben? (Sokat tanultam) vagy? Nem parázok rá, csak érdekel
2018. máj. 22. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a kettő közül bármelyik lehet.
2018. máj. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tegnap, tegnapelőtt én is így voltam az időjárás miatt. Ugyanis migrénes vagyok. Fájt a fejem, hiába vettem be fájdalomcsillapítót, csak feküdni, aludni tudtam volna, hányingerem is volt. Lehet, neked is ez a bajod, dea stressz is közre játszhat.
2018. máj. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Május 16 óta nincs front a közelünkben, csak szólok.
2018. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as: meteorológus vagy? Szoktad egyáltalán olvasni az orvos meteorológiát? Mert én igen, front érzékeny vagyok. És valóban nem volt az utóbbi napokban front, de az érzékenyebbeknél igenis okozhat front jellegű tüneteket.
2018. máj. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A met.hu-n néztem.
2018. máj. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!