Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet kezdeni nagyon erős...

Mit lehet kezdeni nagyon erős frontérzékenységgel?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy már egy ideje "nagyon jó szamár" vagyok, ergo ha eső lesz napközben, èn azt már reggel kezdődő fejfájassal megérzem. Mellé hányinger, szédülés... Mostanában amikor napi szintű a szèlsősèges időjárásváltozás, a fejfájás is mindennapos. Ami ront az egèszen, hogy èpp vizsgaidőszak van, mai zárthelyimen sem tudtam semmit koncentrálni annyira ramatyul voltam. Algopyrin nem használ, nurofen sem. Advil ultra fortet láttam mèg talán erre, mèg nem próbáltam... valaki hasonló cipőben hogyan küzdte ezt le? :(

2018. máj. 24. 17:04
 1/3 anonim válasza:
81%

A legegyszerűbb módja az állapot leküzdésére, ha elsősorban az idegeket próbálod erősíteni, mivel a fronthatások leginkább az idegrendszerünkre vannak hatással.


Továbbá, elegendő folyadékbevitellel, vitaminokban és ásványi anyagokban gazdak étrenddel, valamint a stressz kerülésével minimalizálhatjuk a tüneteket.


Jótékony hatást érhetsz el, ha C, B és Mg vitamint fogyasztasz, illetve zuhanyzáskor váltogatod a meleg-hideg vízet, ez tapasztalat, de néhány gyógynövény is enyhíti a tüneteket, mint például a citromfű és a levendula.


Remélem segítettem, 18/L.

2018. máj. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam valahol hogy naponta kell sétálni ha süt anap ha szakad az esö ha fuj a szél...és igy hozzászokik a szervezet
2018. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha gyógyszerre szorulsz, akkor nagyon fontos a felszívódás is, nem csak a hatóanyag, amit beviszel. Pl. valakinél az Algopirin (metamizol a hatóanyag) tabletta nem hat (2-3 db sem), de ha megissza a metamizolt ampullából (esetleg koffeint is visz be mellé egy kávé formájában), akkor nagyon jól hat.


Hasonló példa, hogy a diklofenák/diclofenac sok tabletta hatóanyaga (Voltaren, Cataflam, Veral és még rengeteg más márkanév alatt forgalmazzák). Van akinél nem hat migrén esetén tabletta formában, de a Voltaren Rapid injekció a gyors felszívódás miatt komoly hatást vált ki.

2018. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!