Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Olyan szinten nem tudom...

Olyan szinten nem tudom elviselni a 30 fok körüli hőmérsékletet kint, hogy szabályosan úgy érzem, megfulladok, nem kapok levegőt, ha mennem kell valahova. Van így más is?

Figyelt kérdés
Mit lehet ilyenkor tenni? Ez a harmadik ilyen nyaram, előtte elviseltem, sőt még izzadni is szerettem.
2018. máj. 27. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Javaslom kardiológus felkeresését.
2018. máj. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom menj el dokihoz, mert ha ennyire kiakaszt a meleg akkor szívproblémád lehet amit ha időben észrevesznek lehet jól tudják kezelni és később nem lesz nagyobb problémád.
2018. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is rosszul vagyok kánikukában, folyik róla a víz. Ezt a mostanit még elviselem, de ha már éjjel is hőség lesz, és nappal perzselő hőség, akkor végem,
2018. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én elmondhatatlanul utálom a nyarat. Én is érzem azt a fülledt levegőt, folyik rólam a víz, éget a nap, fáj a fejem, nincs energiàm.
2018. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak a fülledt meleget nem bírom. A száraz meleggel nincs semmi bajom, még a 35 fokot is simán elviselem ha nem fülledt a levegő. Ha fülledt a levegő akkor meg végem van már 28 fokban is.
2018. máj. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A száraz meleggel nincsen bajom, még a 30-35 fokban sem.


De a fülledt időt rühellem, hacsak 24 fok van, de párás, pl zivatar előtt egyszerűen fulladok, erősen ver a szívem :(

2018. máj. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most voltunk Piranban, utolsó nap 17 fok volt, de esőre álló, hát levegőt alig kaptam és szakadt rólam a víz, pedig alapjáraton cseppet sem volt meleg :/
2018. máj. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!