Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi van velem? Semmihez sincs...

Mi van velem? Semmihez sincs kedvem.

Figyelt kérdés
Hetek óta állandóan úgy érzem magam mint aki egész nap kemény fizikai munkát végez, fájnak a végtagjaim és kb semmihez sincs kedvem, még strandra sincs kedvem kimenni. Sportolok rendesen hetente 4×-5× kondizok ill. futok. Biztos nem ettől van. Lehet h a hülye időjárás okozza ezt? Vagy csak örül a szervezetem h nincs suli és pihenhetek?:D Vagy mitől nincs kedvem csinálni semmit? Kérlek szépen normális válaszokat írjatok! Előre is köszönöm! 19/L
2010. jún. 15. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is épp ilyen helyzetbe vagyok=) Lehet,hogy a hülye érettségi miatt=S nem tudom... de szar nekünk!
2010. jún. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy depressziós? Töltsd ki a www.webbeteg.hu-n a depresszió tesztet!

Lehet még influenza, erre utal a "mindenem fáj". Influenza teszt ha jól emlékszem, a hazipatika.com-on van:):).

Írd meg az eredményt és jobbulást!

Dav

2010. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A tesztre az jött ki, hogy csak hajlamos vagyok vagyok rá. Egyszer fent egyszer lent...tudod van ez így.

Amúgy beteg lettem. Lázas vagyok és fáj a torkom. Valószínű ez volt a baj... de azért köszi:)

2010. jún. 20. 12:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a nyár elején mindig ugyanezt érzem (biztos még nem fogtam föl h itt a szünet) xD. Később meg elmúlik mikor elmek haverokkal vmerre vagy pizzázni xD 15/f
2010. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami lappangó betegség előjele a rossz közérzeted.
2010. jún. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az időjárás is okozhatja. Ez a hülye eső. Ilyen időjárásnál sok mindenkinek nincs kedve semmihez se...
2010. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen az időjárás is lehet. Sehová nem tudunk elmenni... Hiába megyünk le a nyaralónkba(Siófokra) olyan mintha itthon lennénk...rossz időben még szórakozni sem lehet.
2010. jún. 21. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!