Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sokszor kedvem sincs semmihez,...

Sokszor kedvem sincs semmihez, máskor nagyon jó kedvem van! Mitől?

Figyelt kérdés
Elnézést a címért, de máshogy nem tudtam leírni. :D Szóval az lenne a problémám, hogy reggel mikor felkelek, valamikor élni nincs kedvem, legszívesebben végig aludnám a napot, máskor meg tele vagyok élettel, alig várom, hogy elkezdődjön a nap. Ez mitől van? Másnak is volt ilyen? Ha igen hány éves kortól fog megszűnni? 14/f
2011. szept. 14. 19:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: Azt még elfelejtettem leírni, hogy eléggé érzékeny vagyok lelkileg. Például nézek filmet jelenettől függően elérzékenyülök vagy ilyesmi... És ez nem jellemző rám.
2011. szept. 15. 05:40
 2/5 Haarding válasza:
100%
Serdülőkor velejárója, nincs semmi gond.
2011. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem jellemző..Sajnos ilyen a tini kor:D ezt is túl kell élni.. És igen nekem is volt/van, most már hál Istennek nem vagyok annyira hangulatváltós ember.. Meg ez végülis rajtad múlik hogy meddig tart.
2011. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
28 éves vagyok és a mai napig ez van, azt hiszem ez az élet velejárója szokj hozzá, valószínűleg sosem fog elmúlni. suliba járni, melóba járni monoton folyamatosan napról napra mindig ugyanazt csinálni kortól és nemtől függetlenül mindig borzalmas lesz de majd jön a nyugdíj ha megéled vagy Viktor bácsi el nem veszi:D
2011. szept. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most serdülsz, kedved változó. Semmi komoly, ez a velejárója.
2011. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!