Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mindig hideg a talpam, de...

Mindig hideg a talpam, de mivel nem fázik, nem húzok zoknit. Lehet belőle valami bajom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok gyakrabban megfázva, mint mások. Sőt... Csak arra gondolok, hogy később ebből lehet-e bármi bajom.

2018. máj. 28. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig hideg a lábam, van, hogy nyáron is. Ha nem zavar, hogy hideg, ne vegyél fel melegben. Télen én fázok enélkül. Mozogj egy kicsit, attól jobb lesz a keringésed.
2018. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ha hideg, fázom. Ha nem akkor meg nem. Lehet 10 fok, akkor sem.
2018. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hideg, de ez keringés kérdése, ettől nem fázol meg. Inkább a külső hőmérsékletet nézd. Én akkor kezdek mezítláb járni tavasszal ha már reggelente is 15 fok van legalább, ugyanígy ősszel akkor váltok vissza ha már hidegebb van reggel. De ez mindenkinél más, ahogy kényelmesnek érzed.
2018. jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!