Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Igaz, hogy a repülőn hideg...

Igaz, hogy a repülőn hideg szokott lenni és érdemes egy meleg zoknit vinni akkor is ha nyár van?

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 16:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hát általában megy a klíma ezerrel;-) mi mindig viszünk zoknit, nem feltétlenül eszméletlen vastag téli gyapjúzoknit,hanem egy sima pamutzoknit. Még nyáron is.
2016. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Rövid útra szerintem felesleges, hosszúra már érdemes lehet vinni.
2016. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Készülj fel inkább mindenre. Nekem volt már hogy majd megfagytam, de olyan is volt, hogy a dögmelegben pácolódtunk.
2016. jún. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hat sajnos neha valoban eleg huvos tud lenni, szoval a zokni, vekonyabb pulover nem art. Maximum nem lesz ra szukseged, viszont meg mindig jobb az, mintha kene, de nincs.
2016. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha csak Európán belül repülsz és nem vagy fázós típus, akkor szerintem nem muszáj, de ha hosszabb repülőútra mész, akkor mindenképpen vigyél.
2016. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztos ami biztos, vigyél bakkkancsot is.
2016. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én mindig vékony, jól szellőző cipőben szoktam repülni, így nem kell azon aggódnon, hogy fázik a lábam :)
2016. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy hideg szokott lenni. Előfordulhat, hogy a kapitány kicsit lejjebb tekeri a hőfokot, de ez nagyon ritka.

Teljesen fölösleges elkomplikálnod a dolgot.

2016. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Hat en speciel mindig fazom de ez nyilvan egyeni tureshatar kerdese. Havonta egyszer minimum repulok de van hogy tobbszor is. Altalaban 1,5 ora es 11 ora kozotti vegyes idotartamu utazasokra.

Ha rovidebb utra megyek, akkor is azert hosszunadragba megyek, retegesen oltozom es viszek egy hosszuujju felsot,max a derekamra kotom. Ugyanis ezeken az utakon takarot nem adnak. Es az is lehet, hogy az erkezesi repteren huvosebb van.

Hajnali indulaskor, plane ha faradtabb vagyok, altalaban jobban fazom. Ilyenkor zart cipot is viszek.


Ha hosszu utra megyek akkor viszont altalaban adnak takarot, de rajtam sosem ert meg vegig. Egyszer utaztam szandalban 11 oras uton ejszaka, na akkor faztam pedig meg zoknit is adtak az utra. Ugyanis alvas kozben mas a hohaztartasod is.

Szoval attol fugg, hogy

- milyen hosszu az ut (altalaban 2 ora a tureshatar amin tul egy hidegebb klima kellemetlenne kezd valni)

- milyen napszakban repulsz, mennyit aludtal elotte

- milyen a homerseklet-turo kepesseged (van aki meg 12-13 fokban is kibirja rovidgatyaban, en mar 20 fokban farmerban vagyok es zart cipoben).

2016. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Igaz amit az előző mond, bár én még nem utaztam soha olyan messze (5óra volt a leghosszabb) de egyik hajnali utunkon nagyon felfáztam. Pedig nyár volt és egy nagyon meleg országba utaztunk.
2016. jún. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!