Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyton hideg a lábam és a...

Folyton hideg a lábam és a kezem, mit tegyek ez ellen? Egész nap fázik a lábam, éjjel 3 zoknit is húzok rá, de még így is jéghideg! Néha annyira fázik, hogy szó szerint fáj. Amúgy nem fázok, csak a lábfejem hideg, főleg a lábujjaim.

Figyelt kérdés

Egész nap fázik a lábam, éjjel is jéghideg!

Néha annyira fázik, hogy szó szerint fáj de nem fázik csak éppen iszonyat hideg ugyan ez van a kezzemel nem egyszer volt hogy annyira fájt hogy megbolondultam és egyszerűen akármit csinálok nem melegszik fel :S


2013. szept. 30. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Keringési problémára utalnak a hideg végtagok. Illetve valószínűleg alacsony a vérnyomásod.
2013. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy műanyag flakont megtöltesz jó meleg vízzel odarakod a lábad helyére rá a takaró. Amikor lefekszel akkor meg a flakonnal átmelegíted a kezedet a takaró alatt. Ha meguntad akkor száműződ az ágyadból a flakont, vagy egész éjjel ölelgetheted is.
2013. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Dohányzol? A dohányosoknál ez gyakran előjön, persze másnál is előfordulhat. Ezek érszűkületre, keringési problémára utaló jelek. Érdemes lenne keringést javító, értágító hatású gyógynövényeket fogyasztanod.Pl egy ismerősöm sokat dohányzott, ő is nyáron is zokniban aludt, majd rosszul lett, korházba került.Ezt követően elkezdte a gyógynövényeket fogyasztani és pár hét után nem kellett a zokni, elmúltak a korábbi migrénes fejfájásai is.Jobbulást!
2013. szept. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A dohányzás tényleg lehet magyarázat rá. Nekem is van ilyen gondom (bár fájni nem szokott, csak fázik). Mikor 1 hétig kórházban voltam nem gyújtottam rá és mindig meleg volt a kezem is és lábam is.

Mellesleg keringési zavarra jó, ha megtornásztatod az ereidet. Hideg-meleg víz ráfolyatása váltakozva segít. Nálam is bevált és azóta minden fürdésnél csinálom ezt pár percig.

2013. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!