Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyire hatásos a spinning?...

Mennyire hatásos a spinning? Honnan tudjam, hogyan egyek egészségesen?

Figyelt kérdés

Szóval több évnyi kényelmes lustálkodás után meguntam hogy leizzadok lépcsőn is, az orvosok is mindig megjegyzik, hogy egy kicsit mozognom kellene. Viszont a problémám, hogy nem igazán értek ehhez, hiába szeretnék életmódot váltani, az meg úgy nem működik hogy mostantól nem csokit veszek a boltban hanem zellerszárat.. :D régen szerettem biciklizni, ezért gondoltam a spinningre, de nem tudom hogyan kellene ennem mellette. Nem szeretném blogok meg könyvek ezreit elolvasni, csak elszörnyülködnék. Sosem fogok tudni előre étrendet írni magamnak, nem értem mások hogyan csinálják. Nem fogok tudni csirkemellsalátát enni ha én a spenótot kívánom.

A kalóriabázis segíthet? Mielőtt elhíztam is mindig azt használtam, beírtam amit enni akarok és megnéztem mennyit ehetek belőle. Vagy ennek így nincs sok értelme? Még az lenne a kérdésem, hogy mások honnan tudják, hogy mi egészséges és mi nem? Barátnőm is mindig gyrost evett, én csak úgy tudom megenni ha párolva van a hús hozzá, undorító ahogyan folyik róla az olaj. Van ehhez valami segítség, hogy mi mennyire egészséges és mennyire hízlaló? Szeretek sütni-főzni, bármi újat kipróbálnék, ha tudnám mit célszerű enni.


2018. jún. 2. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
7 hónapja járok spinningre, az utolsó három hónapban diétázok is, és fogytam 12 kilót. A spinning jó, ha szereted, de biztos jönnek majd sokan, hogy inkább ezt vagy azt csinálj (amit ők szeretnek). Nekem a feszültség levezetésére is kiváló.
2018. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És milyen gyakran jársz?
2018. jún. 2. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Heti 3x szoktam menni.
2018. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!